Pasirinkti filtrai

Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas


Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija


„visos-padangos.lt“ padangas perku pigiau!

Ar pasikliautumėte batais, kurių padai nudilę? Tikriausiai ne. Tą patį galima pritaikyti ir padangoms. Kalbant perkeltine prasme, padangos yra lyg automobilio batų padai. Jos rieda dideliais greičiais, veža sunkius krovinius, statant automobilį atsitrenkia į aštrius bortelių kraštus. Joms įtakos turi ir aplinka: ozonas bei ultravioletiniai spinduliai, kenkiantys padangos gumai, kuri gali sukietėti ir sutrūkinėti. Padangos ir kelio dangos sukibimo plotas tesiekia atviruko dydį: jei padangos senos, o jų protektorius nudilęs, žymiai pailgėja stabdymo kelias ant šlapios dangos. Taip pat išauga akvaplanavimo ir padangos sprogimo rizika. Dėl šios priežasties labai svarbu įsigyti tinkamas padangas. Jų pasiūla internete yra didžiulė ir joje lengva pasiklysti. Norėdami jums pagelbėti, sukūrėme svetainę „visos-padangos.lt“, kurioje galėsite palyginti ir gaminius, ir kainas.

Kaip rasti tinkamas padangas

Norėdami rasti aukštos kokybės padangas už prieinamą kainą, galite naudotis internetinėmis kainų palyginimo svetainėmis, kurios siūlo didelį paieškos ir filtravimo parinkčių pasirinkimą. „visos-padangos.lt“ padangas palyginti galite įvairiais aspektais, pvz., pagal:

  • padangų išmatavimus ar jų dydį;
  • padangų tipą (žieminės, vasarinės ar universalios);
  • gamintoją („Continental“, „Bridgestone“, „Dunlop“, „Michelin“, „Pirelli“, „Goodyear“ ir daugelį kitų);
  • padangų indeksą (krūvio ir greičio indeksą);
  • klasifikavimą pagal ES padangų žymėjimą (degalų klasę, sukibimo su šlapia danga klasę, išorinį riedėjimo triukšmą dB);
  • kainą.

Vairuotojams padangų pirkimas labai dažnai prilygsta vizitui automobilių servise – kankina šiokia tokia nežinomybė, o išlaidos yra neišvengiamos. Tačiau jei padangų ieškosite mūsų svetainėje, rasite pigiausias padangas internetu.

Pirkite padangas, palyginkite kainas ir raskite geriausius pasiūlymus

Be to, galite ieškoti konkrečios padangų parduotuvės / prekiautojų padangomis pasiūlymų. Ieškant pigių padangų mūsų svetainėje, tereikia spustelėti pelės mygtuką ir jums bus nurodytas geriausias padangų tiekėjas. Tokiu būdu naujos padangos jūsų namus pasieks greičiau, pigiau ir paprasčiau.

Jei planuojate įsigyti naujas padangas, svarbu žinoti, kokie yra leidžiami jūsų automobilio padangų išmatavimai. Juos galite rasti registracijos pažymėjimo 1 dalyje (automobilio registracija). Taip pat reikia apsispręsti, ar jums reikalingos vasarinės, ar žieminės padangos. Paprastai lemiami kriterijai perkant padangas yra kokybė ir kaina. Tačiau įsigyjant naujas padangas svarbi ne tik kaina, bet ir konkrečių padangų eksploatacinės savybės. Padangų bandymus atliekančios nepriklausomos organizacijos, žurnalai, automobilių klubai ir kiti ekspertai gali pateikti nemažai naudingos informacijos. Mūsų svetainėje „visos-padangos.lt“ rasite visas padangas, pelniusias aukščiausius tokių bandymų įvertinimus. Taip galėsite rasti tokius padangų modelius, kurie geriausiai atitinka jūsų individualius kainos ir eksploatacinių savybių reikalavimus.

Geros padangos laiku

Nuo 2010 m. automobilius vairuoti galima tik tuomet, jei naudojamos tam tikroms klimato sąlygoms pritaikytos padangos (pagal kiekvienos šalies įstatymus, kuriais reguliojamas žieminių padangų naudojimas). Asmenys, žiemą vairuojantys automobilius su vasarinėmis padangomis, rizikuoja gauti didžiules baudas. Jei dėl netinkamų automobilio padangų sukelsite eismo įvykį, galite prarasti vairuotojo pažymėjimą ir automobilio draudimą. Jei protektoriaus gylis yra nepakankamas, taip pat galite gauti baudą. Minimalus leidžiamas protektoriaus gylis siekia 1,6 mm, tačiau automobiliai su tokiomis padangomis ant šlapios kelio dangos tampa itin pavojingi. Pasak ekspertų, norint užtikrinti saugų vairavimą, net vasarinių protektoriaus gylis turi būti bent 3 mm. Dėl šių priežasčių automobilių savininkai naujas padangas įsigyti turi laiku. Jei gaminių ir kainų palyginimui naudosite „visos-padangos.lt“, greitai ir lengvai rasite tinkamą padangų modelį ir sutaupysite nemažą sumą pinigų.

„visos-padangos.lt“ komanda linki jums sėkmės lyginant kainas!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 79857
peržiūrėti daugiau 20
iš 79857
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų