Pasirinkti filtrai

Automobilis Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

EU Labeling


iki

Additional Options

Average Test Review

iki

Kaip pasirinkti lengvųjų automobilių padangas

Automobilio padangų keitimas dažniausiai yra nelaukiamas ir bauginantis procesas, kuris daugeliui žmonių asocijuojasi su papildomomis išlaidomis. Vis dėlto reikėtų atminti, kad šis jūsų pasirinkimas lems tai, kaip jūs važinėsite kiekvieną dieną artimiausius keletą metų. Daugelis žmonių, norėdami pagerinti automobilio išvaizdą ar sutaupyti, pasirenka netinkamų išmatavimų padangas. Tačiau naudojant netinkamo dydžio padangas remonto išlaidos greitai viršys jūsų „sutaupytas“ lėšas. „visos-padangos.lt“ komanda pataria naudoti tik automobilio gamintojų nurodytas padangas. Norėdami sužinoti teisingus savo padangų matmenis ir kaip pasirinkti lengvųjų automobilių padangas pagal automobilį, naudokitės šiais mūsų patarimais.

Lengvųjų automobilių padangos pagal automobilio markę

Patariame naudoti gamintojo rekomenduojamas padangas, nes tokiu būdu padangos dėvėsis ne taip greitai, kuro sąnaudos bus mažesnės, o spidometro parodymai – teisingi. Be to, jūs išvengsite neigiamų automobilio valdymo pasekmių. Sužinoti, kokias padangas rekomenduoja automobilio gamintojas, galite pasižiūrėję savo automobilio vadove arba informacinėje lentelėje, kuri pateikiama prie vairuotojo ar keleivių durelių, po kapotu arba vidinėje kuro bako dangtelio pusėje. Be to, kartais užtenka tiesiog patikrinti, kokių išmatavimų padangos šiuo metu užmontuotos (jei esate tikri kad užmotuotos tinkamų išmatavimų padangos). Tai padaryti galite pažvelgę į užrašus ant padangos šoninės sienelės. Jei norite greitai sužinoti tinkamus padangų išmatavimus, tačiau automobilio šalia nėra, galite pasinaudoti padangų gamintojų svetainių paieškos sistemomis, kur jums reikės įvesti automobilio duomenis (paprastai tai yra markė, modelis, pagaminimo metai ir variklio tūris) ir jums bus pateiktas gamykliniam automobiliui skirtų padangų dydžių sąrašas.

Padangos pagal automobilį

Jeigu jūsų automobilis kelyje valdomas gerai ir jūs tuo patenkinti, pirkite tokias pat padangas kaip ir anksčiau. Nauji automobiliai su vieno ar kito tipo padangomis komplektuojami todėl, kad taip siekiama pabrėžti automobilio privalumus ir kompensuoti jo trūkumus. Naujos padangos kuriamos taip, kad vairuotojams būtų lengviau ir patogiau vairuoti vieną ar kitą automobilį. Tačiau jeigu jus neramina tai, kad važiuojant šlapia kelio danga automobilis nėra itin stabilus, pabandykite atsiminti, kaip jis važiavo su naujomis padangomis. Jei iki tol viskas veikė puikiai, tuomet problemą sukėlė nusidėvėjusios padangos. Jums jas reikės tiesiog pakeisti. Jei negalite rasti tokių padangų, kurios buvo sumontuotos ant naujo automobilio, pardavėjai jums patars ir pasiūlys geriausią alternatyvą. Svarbiausia – pasidomėti prieš perkant. Jei prieš pirkdami padangas įvertinsite savo poreikius ir biudžeto galimybes bei skirsite laiko informacijos apie padangų gamintojus, pardavėjus ir kainų tendencijas paieškoms, padangų pirkimo procesas nebus toks sudėtingas ir gąsdinantis kaip gali atrodyti.

Ką reikia žinoti prieš perkant automobilių padangas

Pirmiausia reikia atminti, kad renkantis padangas jų kaina neturi būti svarbiausias veiksnys. Nors visuomet reikia atsižvelgti į kainą, turite atminti, kad rinkdamiesi geriausias automobilių padangas turite atsižvelgti ne tik į ją. Pigios padangos automobiliams turi būti atitinkamos kokybės, kad užtikrintų saugų jūsų automobilio valdymą. Padangų kaina gali priklausyti nuo jų prekės ženklo ir, žinoma, dydžio. Pigios padangos, jei jas siūlo nepatikimas padangų tiekėjas, kartais gali būti bendro prekės ženklo ar netgi naudotos padangos, o to lengva nepastebėti jas užsisakant. Vienas geriausių resursų ieškant pigių auto padangų internetu, tai naudojimasis internetinėmis paieškos svetainėmis kaip „visos-padangos.lt“. Čia jūs galėsite ne tik rasti pigiausias padangas pagal automobilį, tačiau ir palyginti įvairių pasiūlymų kainas.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 21636
peržiūrėti daugiau 20
iš 21636
Tai yra mokama reklama