Pasirinkti filtrai

Tristar Lengvųjų Automobilių Vasarinės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Geriausios vasarinės padangos internetu jums

Atšilus orams vairuotojai susirūpina savo automobilio padangomis – kaip išsirinkti geriausias vasarines padangas, kada jas pakeisti naujomis, kurios yra patvariausios? Mūsų komanda primena aklai nepasikliauti vien nedidele kaina, nes renkantis patvarias vasarines padangas tai nebus vienintelis sėkmingo pasirinkimo kriterijus.

Vasarinės padangos ir jų naudojimo laikas

Lietuvoje visus automobilius, kurių masė yra ne didesnė kaip 3,5 t., privaloma eksploatuoti su vasarinėmis, universaliomis arba nedygliuotomis žieminėmis padangomis. Protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis kaip 1,6 mm. Specialistai vasarines padangas naudoti rekomenduoja tuomet, kai oro temperatūra pakyla iki 7 °C ir daugiau, būtent tada prasideda vasarinių padangų sezonas. Tokios padangos užtikrins geriausią sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga. Lyginant su žieminėmis padangomis, vasarinės padangos yra gaminamos iš ne tokio minkšto gumos mišinio, esant aukštesnei temperatūrai tokios padangos yra mažiau elastingos. Dėl šios priežasties vasarinės padangos mažiau nusidėvi, nes jų riedėjimo pasipriešinimas yra mažesnis. Vairuojant su vasarinėmis padangomis taip pat sunaudojama mažiau degalų.

Vasarinių padangų kainos

Renkantis naujas vasarines padangas reikia atkreipti dėmesį į daug skirtingų dalykų. Pirmiausia būtina apmąstyti, kokiomis sąlygomis važinėsite ir ko tikitės iš savo naujųjų vasarinių padangų. Apgalvokite šiuos kriterijus: sukibimą su sausa ir šlapia kelio danga, eksploatavimą aukštoje ir žemoje temperatūroje, esant akvaplaningui, o taip pat ir nusidėvėjimo bei triukšmo veiksnius. Jei nesate tikri, visuomet galite pasikonsultuoti su specialistu, ypač jei gyvenate tokioje vietovėje, kur itin dažnai keičiasi oro sąlygos. Vasarinių padangų kainos yra labai įvairios ir priklauso nuo skirtingų veiksnių, pvz., gamintojo ar medžiagos, iš kurios jos yra pagamintos. Pasirinkę tokių gamintojų kaip „GoodYear“, „Continental“, „Dunlop“, ar „Michelin“ padangas sumokėsite nemažai, tačiau tikrai neapsigausite: įsigysite aukštos kokybės padangas, kurios tarnaus ilgai, su jomis vairuosite maloniai ir saugiai. Pasirinkę populiarių gamintojų padangas sutaupysite degalams, remontui ir dažnam padangų keitimui, tokios vasarinės padangos, kurias galite įsigyti ir internetu, bus daug ekonomiškesnės. Kokybiškomis ir patvariomis padangomis aprūpintas automobilis bus stabilesnis posūkiuose, ekstremaliose situacijose ir netikėtai atsiradus akvaplaningui ar pasikeitus kelio dangai, atsiradus kelio dangos nelygumų.

Naujos vasarinės padangos – saugumas ir ekonomiškumas kelyje

Net ir pigiausios vasarinės padangos yra pritaikytos prie vasaros oro sąlygų: sausų ir slidžių kelių, esant aukštesnei temperatūrai nei, pvz., žiemą. Naujos vasarinės padangos yra aprūpintos krašteliais, protektoriaus juostomis ir grioveliais, kurie sukuria optimalias vairavimo sąlygas. Naujos vasarinės padangos pasižymi protektoriumi, kurio gylis yra 8 mm, jei jis yra mažesnis, sumažės sukibimas su šlapia danga. Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus protektoriaus gylis turi būti bent 1,6 mm, tačiau tai minimalus reikalavimas, visuomet geriau apsidrausti ir pakeisti senas padangas naujomis, jei protektorius nudilo. Priešingu atveju padidėja stabdymo atstumas ir akvaplanavimo rizika.

Vasarinių padangų išpardavimas

Nuo šiol pigias vasarines padangas įsigyti galite net neišėję iš namų. Apsilankę mūsų svetainėje „visos-padangos.lt“ rinkitės pačių įvairiausių gamintojų vasarines padangas internetu. Pasirūpinkite savo ir kitų eismo dalyvių saugumu kelyje.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 76
peržiūrėti daugiau 20
iš 76
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų