Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

€
iki
€

EU Labeling


iki

Seller

Brand

Rodyti visus

Additional Options

Average Test Review

iki

Šaltuoju metų laiku saugiai vairuosite su žieminėmis padangomis

Ieškote informacijos apie tai, kiek kainuoja žieminės padangos? Tikriausiai mąstote apie naujų žieminių padangų įsigijimą. GalbÅ«t dar nesate tvirtai apsisprendę, ar tikrai norite įsigyti naujas žiemines padangas internetu, ar jos tikrai jums reikalingos, tad prieš galutinai apsispręsdami apmąstykite keletą dalykų, kuriuos pristatysime toliau. Neužmirškite, kad nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. Lietuvoje visi automobiliai, kurių masė ne didesnė kaip 3,5 t., privalo bÅ«ti eksploatuojami su žieminėmis arba universaliomis padangomis. Protektoriaus gylis turi bÅ«ti ne mažesnis kaip 3 mm.

Kas yra žieminės padangos?

Žieminės padangos (kartais vadinamos „sniego padangos“) nereiškia, kad jos yra skirtos važiuoti tik snieguota kelio danga. Žieminės padangos yra pritaikytos šaltajam metų laikui ir sukurtos važinėti tuomet, kai lauke šalta. Vairuotojams, kurie dažnai važinėja esant mažesnei kaip 7 °C temperatÅ«rai, tai yra pats geriausias pasirinkimas. Kaip žinia, Lietuvoje žiemą temperatÅ«ra nukrinta daug žemiau nulio, tad Lietuvos keliuose važinėjantiems vairuotojams itin svarbu pasirinkti geras žiemines padangas.

Kuo žieminės padangos skiriasi nuo vasarinių padangų

Vasarinių padangų sudedamieji elementai ima kietėti, kai temperatÅ«ra yra žemesnė kaip 7 °C. Medžiagoms, iš kurių sudarytos žieminės padangos, taip nenutinka. Žieminės padangos yra gaminamos iš minkštesnės gumos, kuri nesukietėja net tada, kai temperatÅ«ra yra itin žema, be to, jų protektorius yra daug gilesnis nei vasarinių padangų. Žieminių padangų pasirinkimas yra didžiulis, todėl daugeliui vairuotojų sunku apsispręsti, kokios padangos jiems reikalingos. Siekiant kuo geresnio sukibimo su kelio danga ir norint saugiai važinėti šaltuoju metų laiku, žiemines padangas įsigyti reikėtų tik tada, kai tvirtai žinote, kur dažniausiai važinėsite.

Geriausios žieminės padangos jums

Specialistai pataria žiemines padangas visuomet pirkti tik naujas, nes tokios padangos yra saugesnės ir patikimesnės už naudotas. Pirmiausia, naujų padangų guma yra minkšta, ji puikiai kimba su kelio danga, priešingai nei sukietėjusi naudotų padangų guma. Naujų žieminių padangų protektorius yra daug gilesnis nei naudotų padangų. Tai taip pat pagerina padangų sukibimą su kelio danga. Reikia atminti ir tai, kad naujos padangos yra nepažeistos ir nenusidėvėjusios, tad žiemą vairuodami automobilį su naujomis žieminėmis padangomis bÅ«site užtikrinti, kad padangos veiks taip, kaip numatyta.

Kokias žiemines padangas rinktis

Žiemines padangas rinkitės pagal savo gyvenimo tempą, vietą, kurioje gyvenate, ir netgi tai, ką paprastai veikiate laisvalaikiu. Vairuotojams, kurie gyvena mieste, patariama rinktis kieto mišinio žiemines padangas, kurios pritaikytos geriems ir dažnai valomiems keliams. Jos puikiai tinka važiuojant šlapia kelio danga, tačiau esant sniego ir ledo jų sukibimas suprastėja. Vis dėlto reikia pažymėti, kad tokių padangų eksploatavimo laikas yra pats ilgiausias. Asmenims, kurie gyvena mieste, tačiau jų kelyje pasitaiko rečiau valomos kelio dangos, reikėtų rinktis vidutinio kietumo žiemines padangas. Jos vidutiniškai sukimba su kelio danga, kai ji yra rudeniška, šlapia ar snieguota ir apledėjusi. Vairuotojai, kurie dažnai važinėja už miesto, sunkiai pravažiuojamais keliais, turėtų rinktis žiemines padangas, pagamintas iš minkšto mišinio. Tokios padangos geriausiai sukimba su snieguota ir apledėjusia kelio danga, kiek prasčiau – su šlapia bei sausa. Jų eksploatacijos laikas pats trumpiausias, tad tokias žiemines padangas rekomenduojama rinktis vairuotojams, kurie nuvažiuoja mažiausius atstumus. Dygliuotos padangos rekomenduojamos tiems vairuotojams kurie dažnai važinėja nevalomais ir apledėjusiais keliais, tačiau tokios padangos kelia didelį triukšmą, tad žymiai sumažės važiavimo komfortas.

Žieminių padangų kainos

Kiek kainuoja žieminės padangos? ŠÄ¯ klausimą sau užduoda beveik visi vairuotojai. Visuomet įmanoma įsigyti pigias žiemines padangas, nes lyginant su kaina, už kurią parduodamos, jos suteikia labai daug naudos. Tačiau pirkdami pigias padangas visuomet atkreipkite dėmesį į kokybę, nes nuo to priklausys jÅ«sų ir su jumis važiuojančių keleivių saugumas.

Daugiau...

🚗 Palyginti Automobilis Žieminės padangos kainas ir pirkti prieinamas

Daugiau...

Palyginkite iki 4 gaminių:

iÅ¡ 5728
peržiūrėti daugiau 20
iÅ¡ 5728
Tai yra mokama reklama

Pereiti į darbalaukio versiją