Pasirinkti filtrai

Bridgestone Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

BRIDGESTONE ŽIEMINĖS PADANGOS

Kalbant apie inovatyvias padangų technologijas, JAV kompanija Bridgestone yra pasaulinė šios srities lyderė. Jos nuolatinis investavimas į mokslinius tyrimus ir technologijų kūrimą pakėlė kompanijos gaminamas padangas į neregėtas aukštumas. Jų veržlumo dėka, rinką pasiekė tokios padangų saugumo naujovės, kaip Run Flat tipo padangos, leidžiančios užbaigti kelionę, net ir esant pradurtai padangai. Nuo pat kompanijos įkūrimo 1931 metais, ji nukeliavo ilgą kelią, kurdama padangas beveik visoms įmanomoms transporto priemonėms. Bridgestone kompanija puikiai pažįstama ir lenktynių trasose. Ji yra nuolatinė Formulės 1 lenktynių padangų tiekėja. Jų gaminamomis padangomis važiuojantys bolidai yra ne kartą laimėję prizines vietas, lenktynių trasose. Jie aktyviai remia motosportą bei kitas sporto šakas.

Optimalus Protektoriaus Plotis

Svarbiausias tikslas, kurio reikėtų siekti renkantis žiemines padangas – saugumas. Optimizuotas ir testuose išmėgintas padangos protektoriaus plotis leidžia jaustis ramiai, vairuojant automobilį žiemos metu. Ir visiškai nesvarbu, ar renkatės sunkiai įveikiamus kelius, ar tiesiog ramiai keliaujate greitkeliu, šios padangos jums suteiks papildomą saugumo garantą.

3D Zig Zag įpjovos

Visu padangos perimetru išsidėsčiusi dantytų įpjovų technologija, pagerina padangos sukibimą su snieguota ar apledėjusia kelio danga.

Multicell junginys

Multicell junginyje esantys mikroskopiniai burbuliukai leidžia lengvai išsklaidyti ant apledėjusio kelio esantį ploną vandens sluoksnį. Ši technologija padidina padangos sukibimą ir efektyvumą vairuojant apledėjusiame kelyje.

NANOPRO-TECH Polimerai

Esant žemoms temperatūroms, ši junginio technologija, neleidžia sukietėti padangai. Tokiu būdu užtikrinamas žieminių padangų Bridgestone lankstumas, kuris pagerina jos sukibimą su kelio danga.

Bridgestone Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Bridgestone žiemines padangas internetu, Bridgestone žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Bridgestone žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 316
peržiūrėti daugiau 20
iš 316
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų