Pasirinkti filtrai

Debica Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

DEBICA ŽIEMINĖS PADANGOS

Debica yra didžiausia Lenkijos padangų gamintoja. Savo veiklą kompanija pradėjo 1937 metais. 1991 metais kompanija atvertė naują savo istorijos puslapį ir dalį akcijų patikėjo padangų gamybos milžinei – Goodeyar. Pastaroji iki šiol yra didžiausia kompanijos akcininkė. Debica nuolat investuoja į gamybines technologijas ir plėtra, todėl gali pasiūlyti sąlyginai nebrangias, tačiau kokybiškas ir inovatyvias padangas. Kompanija siūlo platų padangų asortimentą, kuris skirtas įprastinių transporto priemonių vairuotojams. Jų gaminamos padangos sukurtos, kad užtikrintų puikų automobilio valdymą ir padidintų ekonomiją. Debica taip pat gamina sunkvežimių bei žemės ūkio technikai skirtas padangas.

Kompanija nesiūlo plataus žieminių padangų asortimento, tačiau gaminamos žieminės padangos debica atitinka visus saugumo standartus bei garantuoja puikų padangos sukibimą ir efektyvumą važiuojant žiemos orų sąlygomis. Inovatyvus protektoriaus dizainas leidžia saugiai atlikti manevrus, net ir žiemos metu.

Optimizuotas Padangų Pėdsakas

Optimizuotas padangos pėdsakas garantuoja puikų sukibimą važiuojant žiemos keliais.

Mažesnė Akvaplaningo Tikimybė

Kryptinis protektoriaus raštas su plačiais grioveliais sumažina akvaplaningo tikimybę, važiuojant šlapiai ar pažliugusia kelio danga. Vanduo iš padangos pašalinamas greitai ir efektyviai, dėl to gerėja ir padangos sukibimas su kelio danga.

Debica Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Debica, Debica žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Debica žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 58
peržiūrėti daugiau 20
iš 58
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų