Pasirinkti filtrai

Dunlop Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

DUNLOP ŽIEMINĖS PADANGOS

Dunlop padangų istorija prasideda 1889 metais, Anglijoje. Šiais laikais jos yra tapusios pasauliniu padangų prekės ženklu, todėl plačiai gaminamos ir naudojamos visame pasaulyje. Dunlop padangos yra dažnai sutinkamos ir lenktynių trasose, Jos yra plačiai naudojamos tiek auto, tiek moto sporte. Nuo 2003 metų, Dunlop padangos yra vienintelės oficialios padangos, kurios yra naudojamos Britanijos Žiedinių Automobilių lenktynėse.

Dunlop Touch Technologija

Dunlop Touch technologija leidžia jums geriau pajusti kelią ir įsijausti į vairavimą. Tai ypatingai svarbu norint užtikrinti puikų valdymą ir kontrolę. Naujos kartos trimatės įpjovos sudaro tvirtą padangos krašto zoną, dėl to pagerinamas automobilio valdymas ir stabilumas sausomis orų sąlygomis.

Puikus Efektyvumas Snieguotuose Keliuose

Specialus silicio oksidų junginys išlieka elastingas net ir esant žemai temperatūrai, todėl padangų protektoriaus sukibimas su kelio danga esant sausoms ar šlapioms kelio sąlygoms išlieka puikus. Gilesni padangos protektoriaus grioveliai užtikrina puikų vandens pašalinimą iš padangos protektoriaus ir padeda sumažinti akvaplaningo tikimybę. Dėka sumaniai išdėliotų įpjovų, padangos yra sukurtos, kad įveiktų bet kokius žiemos keliamus iššūkius.

Mažas Riedėjimo Pasipriešinimas ir Degalų Ekonomija

Optimizuota padangų karkaso forma leidžia sumažinti padangų deformacijos lygį, kelionės metu. Dėl šios priežasties mažėja riedėjimo pasipriešinimas, o tuo pačiu ir jūsų automobilio degalų sąnaudos. Norėdami padidinti degalų ekonomiją, Dunlop padangų gamintojai projektuodami padangas, stengiasi pasiekti kuo tolygesnį svorio pasiskirstymą padangoje. Tai turi tiesioginės įtakos padangos riedėjimui ir degalų ekonomijai.

Dunlop Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Dunlop žiemines padangas internetu, Dunlop žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Dunlop žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 230
peržiūrėti daugiau 20
iš 230
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų