Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

€
iki
€

EU Labeling


iki

Seller

Brand

Rodyti visus

Additional Options

Construction

Average Test Review

iki

DUNLOP ŽIEMINĖS PADANGOS

Dunlop padangų istorija prasideda 1889 metais, Anglijoje. Šiais laikais jos yra tapusios pasauliniu padangų prekės ženklu, todėl plačiai gaminamos ir naudojamos visame pasaulyje. Dunlop padangos yra dažnai sutinkamos ir lenktynių trasose, Jos yra plačiai naudojamos tiek auto, tiek moto sporte. Nuo 2003 metų, Dunlop padangos yra vienintelės oficialios padangos, kurios yra naudojamos Britanijos Žiedinių Automobilių lenktynėse.

Dunlop Touch Technologija

Dunlop Touch technologija leidžia jums geriau pajusti kelią ir įsijausti į vairavimą. Tai ypatingai svarbu norint užtikrinti puikų valdymą ir kontrolę. Naujos kartos trimatės įpjovos sudaro tvirtą padangos krašto zoną, dėl to pagerinamas automobilio valdymas ir stabilumas sausomis orų sąlygomis.

Puikus Efektyvumas Snieguotuose Keliuose

Specialus silicio oksidų junginys išlieka elastingas net ir esant žemai temperatÅ«rai, todėl padangų protektoriaus sukibimas su kelio danga esant sausoms ar šlapioms kelio sąlygoms išlieka puikus. Gilesni padangos protektoriaus grioveliai užtikrina puikų vandens pašalinimą iš padangos protektoriaus ir padeda sumažinti akvaplaningo tikimybę. Dėka sumaniai išdėliotų įpjovų, padangos yra sukurtos, kad įveiktų bet kokius žiemos keliamus iššÅ«kius.

Mažas Riedėjimo Pasipriešinimas ir Degalų Ekonomija

Optimizuota padangų karkaso forma leidžia sumažinti padangų deformacijos lygį, kelionės metu. Dėl šios priežasties mažėja riedėjimo pasipriešinimas, o tuo pačiu ir jÅ«sų automobilio degalų sąnaudos. Norėdami padidinti degalų ekonomiją, Dunlop padangų gamintojai projektuodami padangas, stengiasi pasiekti kuo tolygesnį svorio pasiskirstymą padangoje. Tai turi tiesioginės įtakos padangos riedėjimui ir degalų ekonomijai.

Dunlop Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Dunlop žiemines padangas internetu, Dunlop žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mÅ«sų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Dunlop žieminės padangos pigiau. 

Daugiau...

🚗 Palyginti Automobilis Žieminės padangos Dunlop kainas ir pirkti prieinamas

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Dunlop

Palyginkite iki 4 gaminių:

iÅ¡ 222
peržiūrėti daugiau 20
iÅ¡ 222
Tai yra mokama reklama

Pereiti į darbalaukio versiją