Pasirinkti filtrai

Falken Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

FALKEN ŽIEMINĖS PADANGOS

Falken Tires kompanija, savo padangų gamybos verslą pradėjo palyginus neseniai – 1983 metais, Japonijoje. Po dviejų metų, jie savo gaminius pristatė Šiaurės Amerikos, o vėliau ir Europos rinkai. Pirminė kompanijos idėja buvo į rinką tiekti ypatingai aukšto efektyvumo padangas, kurios dažniausiai buvo skirtos auto ir moto sporte dalyvaujančioms transporto priemonėms. Šiuo metu kompanija gamina ir tiekia ypatingai aukšto efektyvumo padangas kasdieniam naudojimui, tačiau jie ir toliau aktyviai dalyvauja sportiniame gyvenime, remdami automobilių lenktynes bei futbolą.

Efektyvus Protektoriaus Dizainas

Dėka platesnių išilginių ir skersinių padangų griovelių, sniegas ir vanduo greičiau pasišalina iš padangos protektoriaus, todėl Falken padangos užtikrina saugų ir efektyvų vairavimą, visomis žiemos orų sąlygomis.

Silicio Oksido Gumos Mišinys

Silicio oksidais praturtintas protektoriaus mišinys užtikrina geresnes padangos sukibimo su kelio danga savybes. Silicio oksidas, esant šaltoms orų sąlygoms, neleidžia padangai sukietėti ir tokiu būdų užtikrina gerą padangos efektyvumą.

3D Canyon Įpjovų Technologija

Ši technologija pagerina stabdymą apledėjusiuose keliuose, bei užtikrina geresnes valdymo savybes esant apsnigtai, drėgnai ar sausai kelio dangai.

Mažesnis Skleidžiamas Garsas

Dėka specialaus protektoriaus dizaino, automobilio salone yra girdimas mažesnis padangų skleidžiamas garsas.

Falken Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Falken, Falken žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Falken žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 208
peržiūrėti daugiau 20
iš 208
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų