Pasirinkti filtrai

Fulda Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

FULDA ŽIEMINĖS PADANGOS

Fulda padangų pavadinimas yra kilęs iš Vokietijos miesto pavadinimo, kuriame 1906 metais ir buvo pradėta šių padangų gamyba. Nuo pat gamybos pradžios, Fulda tiekia aukštos kokybės padangas už prieinamą kainą. Šiandien, Fulda kompanija priklauso Goodyear kompanijų grupei ir yra vienas iš populiariausių padangų gamintojų tarp Vokietijos vairuotojų. Fulda gamyklose dirba 1800 darbuotojų, kurie kasmet pagamina apytiksliai 8 milijonus padangų. Visos pagamintos padangos atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Fulda padangos jų naudotojams suteikia optimalų valdymą visomis orų sąlygomis, aukšto lygio Vokietijos inžinierių sprendimus ir vertę už mokamus pinigus.

Snow Catcher Technologija

Ši technologija naudoja natūralų padangos riedėjimo spaudimą ir protektoriaus dizainą, kuris padangos pėdsake užrakina sniegą. Tokiu būdu yra užtikrinamas geresnis sukibimas, važiuojant snieguotais keliais.

Puiki Sukibimo Jėga ant Sniego

Padangoje esantys pagrindiniai grioveliai, jums vairuojant surenka sniegą ir jį pašalina, tokiu būdu užtikrinant saugų ir patikimą vairavimą, apsnigtuose keliuose.

Puikus Sukibimas Esant Žemoms Temperatūroms

Padangos gamyboje naudojami specialūs polimerai leidžia padangai išlikti nesukietėjusiai net ir labai žemomis temperatūromis. Ši savybė užtikrina geresnį sukibimą su šlapia kelio danga ir žiemos orų sąlygomis.

Fulda Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Fulda, Fulda žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Fulda žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 82
peržiūrėti daugiau 20
iš 82
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų