Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

€
iki
€

EU Labeling


iki

Seller

Brand

Rodyti visus

Additional Options

Construction

Average Test Review

iki

FULDA ŽIEMINĖS PADANGOS

Fulda padangų pavadinimas yra kilęs iš Vokietijos miesto pavadinimo, kuriame 1906 metais ir buvo pradėta šių padangų gamyba. Nuo pat gamybos pradžios, Fulda tiekia aukštos kokybės padangas už prieinamą kainą. Šiandien, Fulda kompanija priklauso Goodyear kompanijų grupei ir yra vienas iš populiariausių padangų gamintojų tarp Vokietijos vairuotojų. Fulda gamyklose dirba 1800 darbuotojų, kurie kasmet pagamina apytiksliai 8 milijonus padangų. Visos pagamintos padangos atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Fulda padangos jų naudotojams suteikia optimalų valdymą visomis orų sąlygomis, aukšto lygio Vokietijos inžinierių sprendimus ir vertę už mokamus pinigus.

Snow Catcher Technologija

Ši technologija naudoja natÅ«ralų padangos riedėjimo spaudimą ir protektoriaus dizainą, kuris padangos pėdsake užrakina sniegą. Tokiu bÅ«du yra užtikrinamas geresnis sukibimas, važiuojant snieguotais keliais.

Puiki Sukibimo Jėga ant Sniego

Padangoje esantys pagrindiniai grioveliai, jums vairuojant surenka sniegą ir jį pašalina, tokiu bÅ«du užtikrinant saugų ir patikimą vairavimą, apsnigtuose keliuose.

Puikus Sukibimas Esant Žemoms Temperatūroms

Padangos gamyboje naudojami specialÅ«s polimerai leidžia padangai išlikti nesukietėjusiai net ir labai žemomis temperatÅ«romis. Ši savybė užtikrina geresnį sukibimą su šlapia kelio danga ir žiemos orų sąlygomis.

Fulda Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Fulda, Fulda žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mÅ«sų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Fulda žieminės padangos pigiau. 

Daugiau...

🚗 Palyginti Automobilis Žieminės padangos Fulda kainas ir pirkti prieinamas

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Fulda

Palyginkite iki 4 gaminių:

iÅ¡ 73
peržiūrėti daugiau 20
iÅ¡ 73
Tai yra mokama reklama

Pereiti į darbalaukio versiją