Pasirinkti filtrai

Gislaved Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

GISLAVED ŽIEMINĖS PADANGOS

Gislaved padangų kompanija buvo įkurta 1893 metais. Kompanija, jau 110 metų kuria padangas, skirtas važiavimui sudėtingais keliais. Švediška padangų kilmė užtikrina, kad jos visiškai atitiktų Skandinaviškus padangoms keliamus reikalavimus. Šiuo metu Gislaved kompanija priklauso Vokietijos padangų gamybos milžinei – Continental AG. Gislaved gamintojai niekada nesustoja, jie nuolatos tobulina savo produktus, kad galėtų pasiūlyti šiuolaikines ir inovatyvias padangas, skirtas keleiviniams automobiliams, visureigiams ir mikroautobusams. Pagrindiniai Gislaved tikslai – saugumas, vairavimo komfortas ir puikus, nuo oro sąlygų nepriklausomas, padangos sukibimas.

Sukibimą Gerinanti įpjovų Technologija

Padangose įdiegta inovatyvi įpjovų technologija garantuoja dar geresnį padangos sukibimą vairuojant slidžiomis kelių dangomis. Protektoriaus blokų išdėstymas leidžia geriau surinkti ir pašalinti sniegą ir taip sustiprina sukibimo jėgą.

Mažesnė Akvaplaningo Tikimybė

Padangose esantys V formos išilginiai ir šoniniai grioveliai efektyviai nukreipia vandenį ir sumažina akvaplaningo susidarymo tikimybę.

Inovatyvus Padangų Dygliai

Renkantis dygliuotas padangas, reikia atkreipti dėmesį, jog Viking padangose naudojami palengvinti ir naujos konstrukcijos metaliniai padangų dygliai. Nederėtų abejoti dyglių efektyvumu, ypatingai važiuojant ant ledo. Net ir ekstremaliomis kelių dangos sąlygomis, dyglių pagalbos dėka, stabdymo kelias išlieka ypatingai trumpas.

Gislaved Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Gislaved, Gislaved žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Gislaved žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 58
peržiūrėti daugiau 20
iš 58
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų