Pasirinkti filtrai

Goodyear Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

GOODYEAR ŽIEMINĖS PADANGOS

Garsusis Goodyear padangų pėdos su sparnais simbolis yra gerai pažįstamas visame pasaulyje. Tam, kam yra tekę nors kartą pirkti padangas savo transporto priemonei, ko gero tekę girdėti ir apie šį pasaulyje pripažintą padangų gamintoją. Kompanijos ištakos siekia 1898 metų Jungtines Amerikos Valstijas, kuomet buvo įkurta padangų ir gumos gamybos kompanija, o joje dirbo tik 13 žmonių. Šiuo metu Goodyear yra viena iš 4 didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Ji gamina inovatyvias padangas visų tipų transporto priemonėms. 26 valstybėse kompanija valdo 60 padangų gamyklų. Jos padangas, bazinės komplektacijos naujuose automobiliuose renkasi tokie elitiniai automobilių gamintojai, kaip: Porsche, Mercedes–Benz, Audi, BMW ir Ford.

Žieminių padangų Goodyear kryptinis protektorius yra pilnas griovelių ir įpjovų, kurios turi didelę reikšmę važiuojant sausomis ar šlapiomis orų sąlygomis, bei garantuoja gerą sukibimą šaltuoju sezonu, važiuojant per ledą, sniegą ar šlapdribą.

Užtikrintas Stabdymas ir Valdymas

Su Goodyear 3D BIS Technologija, dar trumpesnis stabdymo kelias ir išskirtinis efektyvumas žiemos sezono sąlygomis. Ši revoliucinė technologija tarpusavyje surakina visus protektoriaus blokus ir padangai suteikia dar daugiau standumo. Jos dėka, automobilio valdymas ir vairavimo komfortas šlapiuose, slidžiuose ar apledėjusiuose keliuose tampa dar geresnis.

Išskirtinis Pasipriešinimas Akvaplaningui

Dėka padangose esančių hidrodinaminių griovelių, vanduo iš padangos protektoriaus pašalinamas dar efektyviau, todėl vairavimas šlapiame ar pažliugusiame kelyje, tampa dar stabilesnis.

Pagerintas Padangos Nusidėvėjimas

Protektoriaus optimizavimo technologijų dėka, Goodyear sukūrė padangas, kurių protektoriaus nusidėvėjimas yra kur kas lėtesnis, nei iki šiol.

Goodyear Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Goodyear žiemines padangas internetu, Goodyear žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Goodyear žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 286
peržiūrėti daugiau 20
iš 286
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų