Pasirinkti filtrai

Hankook Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

HANKOOK ŽIEMINĖS PADANGOS

Hankook gamykla, esanti Pietų Korėjoje, per metus pagamina daugiau nei 92 milijonus padangų. Hankook padangų grupė yra 7 pagal dydį padangų gamintoja visame pasaulyje. Ji bendradarbiauja su daugeliu pasaulinių automobilių gamintojų, tiekdami naujas padangas, jų gaminamiems automobiliams. Hankook yra aktyviai įsitraukusi į motosportą ir yra tiekusi padangas Europos, Azijos ir Amerikos Le Mans serijos lenktynių komandoms. Hankook gaminamos padangos yra plačiai naudojamos tiek lenktynių trasoje, tiek ir paprastuose keliuose.

Kokybiškos Ir Patikimos Žieminės Padangos

Hankook teikia platų žieminių padangų pasirinkimą visų tipų lengviesiems automobiliams ir visureigiams. Jei vairuojate automobilį, su nekokybiškomis žieminėmis padangomis, sniegas, ledas, šerkšnas, smarkus lietus ar šlapdriba, kelionę gali paversti labai pavojinga. Dėl savo išskirtinio protektoriaus blokų dizaino ir maksimalų sukibimą su kelių garantuojančio protektoriaus gumos mišinio, Hankook žieminių padangų profilis susidoroja su visais žiemos iššūkiais. Gaminant padangas yra naudojamas nano silicio oksido junginys, kuris šalto sezono metu apsaugo padangą nuo sukietėjimo ir išlaiko ją elastinga. Ši savybė užtikrina gerą sukibimą vairuojant apsnigtame ar šlapiame kelyje.

Ypatingas Profilio Ir Protektoriaus Dizainas

Išorinė Hankook padangos asimetrinė profilio dalis užtikrina geresnį valdymą ir sukibimą snieguotame kelyje, tuo tarpu vidinė - optimizuoja stabdymo efektyvumą ant sniego, šlapdribos ar šlapiomis orų sąlygomis. Padidintas profilio blokų briaunų skaičius garantuoja geresnį sukibimą su sniegu, o specialios 3D įpjovos tarpusavyje suriša protektoriaus blokus, sumažindamos padangos nusidėvėjimą, bei gerindamos automobilio stabilumą ir valdymą kelyje.

Hankook Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Hankook žiemines padangas internetu, Hankook žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Hankook žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 273
peržiūrėti daugiau 20
iš 273
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų