Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

EU Labeling


iki

Seller

Construction

KELLY ŽIEMINĖS PADANGOS

Kelly padangos yra seniausias padangų prekinis ženklas Jungtinėse Amerikos valstijose. Kompanija buvo įkurta 1894 metais. Jau daugiau kaip šimtmetį, kompanija automobilių vairuotojams siūlo kokybiškas padangas, už prieinamą kainą. Kelly padangos yra Goodyear padangų šeimos dalis, kurioje 22 šalyse iš viso dirba daugiau nei 73000 darbuotojų, o per metus pagaminama beveik 200 milijonų padangų. Kompanijos šūkis – Geras sandoris už geras padangas.

Padangų dizaine naudojamos technologijos, pasiruošę susidoroti su lietumi, sniegu, šlapdriba ar apledėjusia kelio danga. Nesvarbu koks oras - vairuokite saugiai su Kelly padangomis. Protektoriaus dizaino dėka, vairuojant žiemos orų sąlygomis, automobilio stabilumas ir geras padangos sukibimas išliks užtikrintas.

Išilginiai padangoje esantys grioveliai, garantuoja puikų vandens pašalinimą iš padangos protektoriaus. Ši savybė pagerina padangos sukibimą su kelio danga, bei padidina stabilumą vairuojant.

Platus, savaime išsivalantis protektoriaus dizainas pagerina padangos efektyvumą važiuojant sniege. Sniegas ir kiti nešvarumai yra daug lengviau pašalinami, todėl padangos sukibimas tampa dar geresnis.

Žieminėse Kelly padangose yra paruoštos vietos dygliams. Jei planuojate padangas išbandyti itin ekstremaliomis sąlygomis, pasirūpinkite dygliavimu ir lengvai įveiksite visus žiemos keliamus iššūkius.

Kelly Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Kelly, Kelly žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Kelly žieminės padangos pigiau. 

Daugiau...

Kelly Žieminės padangos

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Kelly

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 19
iš 19
Tai yra mokama reklama