Pasirinkti filtrai

Kleber Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

KLEBER Ž IEMINĖS PADANGOS

Kleber yra gerai pasaulyje žinomas Prancūzų padangų gamintojas, šioje sferoje dirbantis daugiau kaip šimtą metų ir kuriantis aukštos kokybės bei inovatyvias automobilių padangas. Jų gaminamos padangos sukėlė tikrą revoliuciją šioje industrijoje, kuomet jie pristatė pirmąją padangą, su integruota, pripučiama kamera. Šiuo metu gamintojas yra tarp geriausiųjų pasaulio padangų gamintojų ir greta siūlomo puikaus dizaino, jų gaminamos padangos yra vertinamos dėl saugumo ir konstrukcinio patvarumo. Naudojant naujausias technologijas, gamintojas nuolat tobulina savo siūlomas padangas įdiegdamas į jas naujas galimybes, kurios vairavimą padaro dar malonesniu.

Platus Kleber padangų pasirinkimas

Gamintojas siūlo iš ties platų padangų pasirinkimą. Siūlomų padangų asortimentas apima vasarai ir žiemai skirtas padangas, o taip pat ir universalaus naudojimo. Žieminės padangos Kleber yra skirtos naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis bei žemoms temperatūroms. Dėl nuolat diegiamų patobulinimų, protektoriaus ir gumos mišinio subtilybių, jos užtikrina manevringumą ir saugų vairavimą apsnigtuose, apledėjusiuose keliuose bei esant šlapdribai. Kleber žieminės padangos yra patikimas pasirinkimas žemyninio ir vidutinio klimato tipo regionuose. Šias padangas, kaip bazinę komplektaciją, savo gaminamuose automobiliuose renkasi tokie garsūs gamintojai, kaip Volkswagen, Opel, Renault, Suzuki ir Peugeot.

Jei nusprendėte įsigyti padangas internetu, Kleber žieminės padangos kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Kleber žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 84
peržiūrėti daugiau 20
iš 84
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų