Pasirinkti filtrai

Matador Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

MATADOR ŽIEMINĖS PADANGOS

Matador – Slovakiška padangų gamybos kompanija, kuri savo veiklą pradėjo 1905 metais, tačiau pirmąją savo padangą pagamino kiek vėliau – 1925 metais. 2007 metais šis gamintojas atvertė naują savo istorijos puslapį, nes buvo priimtas į plačią ir gerai žinomą, Continental AG padangų gamintojos grupės, šeimą. Dėka savo siūlomo plataus padangų asortimento ir technologinių pajėgumų, Matador padangos užsitikrino savo vietą rinkoje. Ji eksportuoja 87 proc. savo gaminamos produkcijos į 80 šalių visame pasaulyje. Kompanijos gamyba neapsiriboja tik padangomis, ji taip pat gamina ir įvairius guminius automobilių priedus.

Tobulesnis Protektoriaus Dizainas

Pagerintas protektoriaus dizainas garantuoja geresnį stabdymą ir sukibimą su snieguota kelio danga. Didelis skersinių griovelių ir sukibimo briaunų kiekis pagerina sniego išmetimo savybes, dėl to padangos efektyvumas snieguotame kelyje yra dar geresnis.

Akvaplaningo Apsauga

Padangų protektoriaus dizainas sukurtas taip, kad lengvai pašalintų vandenį iš padangos protektoriaus. Tai garantuoja geresnį sukibimą esant šlapioms orų sąlygoms bei apsaugo, nuo akvaplaningo susidarymo.

Ilgas Tarnavimos Laikas ir Mažas Triukšmas

Dėka vienodo slėgio pasiskirstymo padangose, garantuojamas lėtesnis ir tolygesnis padangų nusidėvėjimas, o subtilus protektoriaus dizainas užtikrina, mažesnį padangų skleidžiamą garsą.

Matador Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti žiemines padangas Matador, Matador žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Matador žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 67
peržiūrėti daugiau 20
iš 67
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų