Atviri filtrai

TYRE DIMENSION

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

EU Labeling


iki

Seller

Additional Options

Average Test Review

iki

NANKANG ŽIEMINĖS PADANGOS

Nankang yra visiems puikiai pažįstamas padangų gamintojas. Kompanija padangų industrijoje veikia 60 metų. Ji yra seniausia ir geriausią vardą turinti padangų gamintoja visame Taivane. Kompanijos gaminamos padangos puikiai atitinka kainos ir kokybės santykį. Ji nuolat gerina gaminamų padangų kokybę bei rūpinasi savo klientais. Galbūt todėl, šiuo metu, Nankang padangos yra pardavinėjamos penkiuose kontinentuose ir daugiau nei 100 valstybių.

Platus Padangų Asortimentas

Beveik nesvarbu ką vairuojate, Nankang galės pasiūlyti jums tinkamas padangas. Nesvarbu, ar žiema, ar vasara, Nankang kiekviename kilometre siūlo visapusišką vairavimo komfortą, išskirtinę ekonomiją ir puikų efektyvumą tike kelyje, tiek bekelėje.

Dizaino Vientisumas

Žieminių padangų Nankang dizainas kuriamas siekiant, kad jis atitiktų kiekvieno vairuotojo poreikius. Turėdami 60-ies metų padangų kūrimo, tyrimų ir gamybos patirtį, Nankang kiekvienoje savo gaminamoje padangoje užtikrina puikų efektyvumą ir sukibimą su kelio danga.

Užtikrinta Kokybė

Kaip aukštos kokybės ir standartų laikymosi įrodymą, Nankang yra gavusi Ford Motor Company Q1 kokybės pažymėjimą, ISO 9001 standartų atitikmens pažymėjimą, o taip pat ir daugybę nominacijų bei apdovanojimų įvairiuose Taivano renginiuose ir parodose.

Nankang Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Nankang žiemines padangas internetu, Nankang žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Nankang žieminės padangos pigiau.

Daugiau...

Nankang Žieminės padangos

Daugiau...
Pasirinkti filtrai:
  • gamintojas: Nankang

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 242
peržiūrėti daugiau 20
iš 242
Tai yra mokama reklama