Pasirinkti filtrai

Pirelli Lengvųjų Automobilių Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

PIRELLI ŽIEMINĖS PADANGOS

Pirelli – lyderiaujanti Italijos padangų gamintoja. Kompanija savo veiklą pradėjo 1922 metais ir gamina automobiliams, motociklams bei dviračiams skirtas padangas. Šios kompanijos gaminamos padangos yra platinamos daugiau nei 160 šalių, kompanijai priklauso 9 gamyklų. Nuo pat Pirelli pradžios, ji aktyviai remia įvairius sporto renginius, bei tiekia padangas lenktyniniams automobiliams. Jie aktyviai remia Formulės 1 lenktynes, pasaulinius motokroso bei lenktyninių motociklų čempionatus, bei ralio varžybas. Kompanijai nesvetimas ir futbolas, jie yra ne tik Europos, bet ir Afrikos, bei Pietų Amerikos klubus. Pirelli siūlo platų, išskirtinio dizaino ir gamtą tausojančių padangų asortimentą.

Saugumas ir Maksimalus Sukibimas

Tiek ant šlapių ar snieguotų kelių, tiek ir važiuojant sausomis orų sąlygomis, tačiau žemoje temperatūroje, žieminės Pirelli padangos, specialaus gamyboje naudojamo junginio dėka, garantuoja aukštą saugumą ir puikų sukibimą su kelio danga.

Inovatyvus Protektorius ir Įpjovų Išdėstymas

Kuriant žiemines padangas Pirelli , pasitelkiamos naujausios šios srities technologijos. Puikiai išdėstyti protektoriaus blokai, 3D ir 4D įpjovos, garantuoja maksimalų saugumą ir sukibimą visomis žiemos orų sąlygomis. Ypatingos formos, platesni grioveliai, sumažina akvaplaningo susidarymo tikimybę bei pagerina automobilio valdymą ir sumažina stabdymo kelią.

Run Flat Technologija

Su Pirelli Run Flat technologija, galėsite jaustis daug saugiau, kadangi net ir pradūrus padangą, jums neteks jos keisti iš karto. Ši technologija leidžia jums pabaigti kelionę, arba nuvykti iki artimiausios techninės pagalbos stoties, kur galėsite susitaisyti pradurtą padangą.

Pirelli Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Pirelli žiemines padangas internetu, Pirelli žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Pirelli žieminės padangos pigiau.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 468
peržiūrėti daugiau 20
iš 468
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų