Pasirinkti filtrai

Toyo Žieminės padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

TOYO ŽIEMINĖS PADANGOS

Toyo jau daugiau kaip 70 metų į rinką tiekia kokybiškas, inovatyvias ir efektyvias padangas, visų tipų automobiliams. Toyo padangos plačiai naudojamos Amerikoje, Europoje, Azijoje ir Okeanijoje. Šios padangos visame pasaulyje užsitarnavo solidžią reputaciją. Jų gaminamos padangos rieda ne tik šalių keliuose, tačiau ir įvairiose lenktynių trasose ir bekelėje. Kompanija yra aistringa automobilių sporto dalyvė. Įvairiose lenktynėse, Toyo lenktynininkų komandą dalyvauja nuo pat 1980 metų. Panaudoję trasoje ir bekelėje įgytus įgūdžius, Toyo gamybos inžinieriai, geriausias sportinių padangų savybes pritaiko ir kasdieninio naudojimo padangose. Taip sukuriama efektyvi ir ilgai tarnaujanti, kasdieninio naudojimo padanga.

Ypatinga Padangos Mišinio Technologija

Speciali padangos mišinio technologija pagerina riedėjimo savybes, dėl to yra užtikrinamas ilgesnis padangos nusidėvėjimas bei geresnis padangos sukibimas su kelio danga, žiemos orų sąlygomis. Kai kuriose žieminėse padangose Toyo yra naudojamas sutrintas graikinio riešuto lukštas. Šis priedas padeda pagerinti padangos sukibimą, be to jis yra priskiriamas prie atsinaujinančių išteklių, todėl visiškai nekenksmingas aplinkai.

Puikus Vandens Pašalinimas

Dėka platesnių ir specialios formos padangų griovelių, vanduo iš protektoriaus pašalinamas dar efektyviau. Tai užtikrina ne tik geresnį valdymą, bet ir puikesnį padangos sukibimą, važiuojant šlapiomis orų sąlygomis.

Daugybinės Įpjovos

Daugybinės įvairių formų įpjovos užgarantuoja stabilų valdymą šlapiuose ir sausuose keliuose, bei tolygesnį padangos protektoriaus nusidėvėjimą. Jos taip pat gelbsti atliekant posūkio manevrus ir suteikia papildomą sukibimo jėgą staigiai akseleruojant.

Toyo Žieminių Padangų Kaina

Jei nusprendėte įsigyti Toyo žiemines padangas internetu, Toyo žieminių padangų kaina bus visuomet geresnė, jei jas pirksite iš mūsų elektroninės parduotuvės. Tik pas mus, visos Toyo žieminės padangos pigiau. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 182
peržiūrėti daugiau 20
iš 182
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų