Pasirinkti filtrai

Bekelės / SUV / 4x4 padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija


Visureigių, SUV, 4x4 padangos – kaip išsirinkti geriausias?

Visureigių, 4x4, SUV padangos yra skirtos visureigiams, lengviesiems krovininiams visureigiams, džipams ir kitoms transporto priemonėms, kurių pravažumas yra didesnis nei įprastų automobilių. Šios padangos, kaip ir lengviesiems automobiliams skirtos padangos, yra gaminamos ir vasarinės, ir žieminės, tačiau, lyginant su lengvųjų automobilių padangomis, visureigiams skirtų universalių padangų modelių pasirinkimas yra daug platesnis. Beveik visos visureigiams skirtos padangos turi M+S žymėjimą, tai galioja net ir vasarinėms visureigių padangoms.

Padangos visureigiams ir skirtingi jų tipai

Jei ieškote naujų SUV padangų, tikriausiai jau spėjote susidurti su įvairiais jų tipais ir milžinišku pasirinkimu: nuo bekelių, visoms kelio dangoms, žvyrui ir asfaltui skirtų, o taip pat ir lenktyninių padangų. Tad ką reikia apgalvoti prieš renkantis naujas 4x4 padangas? Visureigių vairuotojams naujų padangų išsirinkimas yra papildomas galvos skausmas, nes visureigių padangos paprastai yra brangesnės nei lengvųjų automobilių, o ir savininkams dažnai prireikia daugiau konsultacijų siekiant nuspręsti, kurios padangos tinkamiausios jų transporto priemonei. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš šių visureigiams skirtų padangų tipų: visoms kelio dangoms skirtų, lenktyninių, asfaltuotai dangai skirtų ir bekelių padangų. Šias padangas rekomenduojama rinktis tuomet, kai važiuojama dideliu greičiu, jų privalumas yra tai, kad 4x4 padangų stabilumas važiuojant yra itin didelis. Visureigiams skirtos, 4x4 ir SUV padangos pirmiausia turi būti lanksčios, bet tuo pačiu metu ir tvirtos bei stiprios, kad būtų kuo atsparesnės smūgiams. Šiandien puikus tokių padangų atsparumas įmanomas inovatyvių technologijų dėka: paprastai naudojami keli apsauginiai sluoksniai, apsaugantys nuo įbrėžimų, ir sustiprintas protektoriaus raštas, suteikiantis galimybę transporto priemonei važiuoti šlapiais keliais kaip įmanoma saugiau. Šias transporto priemones vairuojant sausomis kelio dangomis taip pat sumažinamas riedėjimo triukšmas, užtikrinant didelį vairavimo komfortą.

4x4 padan gos ir jų kainos

Dėl anksčiau išvardytų priežasčių nenuostabu, kad visureigio padangos kainuos daugiau arba mažiau atsižvelgiant į tai, kokie yra jūsų poreikiai ir pageidaujamas pagaminimo dizainas. Prieš rinkdamiesi naujas padangas apmąstykite, ar dažniau važinėsite įprasta kelio danga (tokiu atveju jums tinkamiausios bus greitkeliams skirtos džipų padangos). Tokio tipo padangos bus pritaikytos prie važinėjimo asfaltuota kelio danga, jos sunaudos mažiau degalų, bus tylesnės ir lėčiau dėvėsis. Visoms kelio dangoms skirtą padangų tipą rekomenduojama rinktis vairuotojams, kurie savo visureigiu važinėja kasdien: į darbą vyksta miesto keliais, savaitgaliais persikelia į užmiestį. Jos yra universalios ir jas galima naudoti visur, taip pat reikia pabrėžti tai, kad jos dirba labai tyliai. Pasak ekspertų, su tokiomis padangomis galima važinėti visur – tiek mieste, tiek kaime, mat jos yra padidinto pravažumo. Jei dalyvaujate lenktynėse arba dažnai važinėjate statybvietėse ar miškuose, jums reikia rinktis bekeles padangas. „Off road“ padangos pasižymi dideliu sukibimu su danga, tačiau jos yra gana triukšmingos, tad mieste su jomis važinėtis nepatariama. Jei norite sutaupyti, padangų ekspertai rekomenduoja rinktis visoms kelio dangoms skirtas padangas, kurios tiks visiems keliams.

Mūsų internetinėje parduotuvėje „visos-padangos.lt“ 4x4 padangas, SUV padangas ir visureigių padangas rasite pigiau nei bet kurioje kitoje parduotuvėje. Naudokitės mūsų paprasta ir aiškia paieškos sistema ir naujas padangas savo visureigiui galėsite išsirinkti iš plataus padangų asortimento. Viskas ko reikia, tai pasirinkti padangų tipą (visoms kelio dangoms, lenktyninės padangos, asfaltuotos dangos ar universalios) ir jų matmenis, tai atlikus mūsų paieškos sistema nurodys šiuo metu mūsų parduotuvėje siūlomas žinomų ir patikimų gamintojų, tokių kaip „Bridgestone“, „Goodyear“, „Michelin“ ir „Continental“, padangas palankiomis kainomis.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 9312
peržiūrėti daugiau 20
iš 9312
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų