Pasirinkti filtrai

Bridgestone Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Bridgestone“– pasaulio padangų rinkos lyderis

Padangų gamintojas „Bridgestone“ įkurtas 1931 m. Japonijoje, kai kompanijos įkūrėjas Shorijo Ishibashi 1931 m. pagamino pirmąją savo padangą. Grupės valdyba yra įsikūrusi Tokijuje. „Bridgestone“ padangos yra parduodamos daugiau kaip 150 šalių, o korporacijoje iš viso dirba daugiau kaip 126 tūkstančiai žmonių. Ši korporacija yra vienas didžiausių kaučiuko gamintojų visame pasaulyje. „Bridgestone“ gaminamų produktų asortimentas yra itin platus, jis apima ne vien padangas automobiliams, bet ir pramoninius gaminius, chemijos produktus bei sporto prekes. Be to, „Bridgestone“ gamina padangas F1 automobiliams.

„ Bridgestone“ siūlomas produktų asortimentas

Pagrindinis „Bridgestone“ padangų gamintojo skyrius ura įsikūręs Europoje. Jame projektuojamos, gaminamos, išbandomos ir parduodamos padangos beveik visiems transporto priemonių gamintojams (tarp jų tokie prekės ženklai kaip „Audi“, „Mercedes“, BMW, „General Motors“, „Volkswagen“ ir „Toyota“ bei daugelis kitų). Padangų gamintojo „Bridgestone“ gaminamos prekės eksportuojamos į valstybes visame pasaulyje. 2006 m. šios korporacijos grynosios pardavimo pajamos pasaulyje siekė daugiau kaip 25 mlrd. eurų, iš jų Europoje – 2,67 mlrd. eurų.

„Bridgestone“ padangų gamintojas savo klientams siūlo itin platų vasarinių ir žieminių padangų pasirinkimą, kurį sudaro padangos kasdieniam naudojimui, sportui, turizmui ar nepravažiuojamiems keliams. Nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų važiavimo stilius, koių turite komforto ar eksploatacinių savybių reikalavimų, padangos „Bridgestone“ atitiks visus jūsų važiavimo poreikius. „Bridgestone“ technikai žino, kad norint priimti novatoriškus sprendimus, reikia pažvelgti į problemą kitu kampu. Šis padangų gamintojas meta iššūkį esamoms technnologijoms ir taip stengiasi neatsilikti nuo greito gyvenimo tempo.

Svarbu paminėti ir tai, kad „Bridgestone“ aktyviai dalyvauja sportinėje veikloje, kurią pradėjo dar 1963 m. Japonijos didžiojo prizo lenktynėse. „Bridgestone“ padangas, dalyvaudami tokiose lenktynėse kaip „Formulė 1“, „Moto GP“, „Indycar“, „Le Mano 24 valandų lenktynės“ ir daugelyje kitų, renkasi žymiausi pasaulio sportininkai. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 2237
peržiūrėti daugiau 20
iš 2237
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų