Pasirinkti filtrai

Continental Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas


Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Continental“ padangos: rinkitės vokišką kokybę

Vokiškas prekės ženklas „Continental“ yra vienas iš pirmaujančių pasaulio automobilių rinkos tiekėjų, kurio tikslas yra judėjimą paversti saugesniu, patogesniu ir nuolat besivystančiu. Padangų gamintojas „Continental“ buvo įkurtas Hanoveryje 1871m. ir šiuo metu yra vienas iš penkių didžiausių automobilių rinkos tiekėjų pasaulyje bei antras Europoje, turintis 69 padalinius 39 skirtingose šalyse.

„ Continental“ padangos ir jų privalumai

Jei ieškote vienos vietos, kurioje galėtumėte pakeisti savo senas padangas arba įsigyti naujas, „Continental“ rasite tai, ko ieškote. Šis padangų gamintojas siūlo platų padangų pasirinkimą visiems metų laikams, bet kokiam jūsų automobilio modeliui, pagaminimui arba prekės ženklui. Mūsų svetainėje galite ieškoti tinkamų padangų nepriklausomai nuo to, kokį automobilį šiuo metu vairuojate. Mes atsižvelgsime į visus jūsų rekalavimus, kad įsigytumėte norimas padangas patrauklia kaina ir be jokių kompromisų dėl kokybės, nes jūs mumis pasitikite ir mes vertiname jūsų pasitikėjimą.

„Continental“ gamina padangas automobiliams, sunkvežimiams, autobusams, motociklams ir dviračiams. Ši įmonė be padangų taip pat tiekia stabdžių sistemas, vairavimo dinamikos kontrolę, vairavimo pagalbines sistemas, jutiklius, pavarų dėžių ir važiuoklės komponentus, įvairius prietaisus, informacinius sprendimus, transporto elektroniką ir technikos elastomerius. „Continental“ turi net šešis padalinius – važiuoklės ir saugumo, agregatų, interjero ir dizaino, keleivinių ir komercinių automobilių padangų ir prekinio ženklo „ContiTech“, tad vokiškais „Continental“ inžinerijos sprendimais tikrai galite pasitikėti.

Platus „Continental“ padangų pasirinkimas

Rinkitės iš mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų itin aukštos kokybės vasarinių, žieminių padangų, „Contisilent“, SSR, „Contiseal“ padangų, keleivinių lengvųjų automobilių arba sportinių automobilių padangų ir daugelio kitų prieinamomis kainomis ir nepralenkiama kokybe, sugebančia atsispirti bet kokioms oro sąlygoms tiek keliuose, tiek bekelėse trasose. Pajusite skirtumą vairuodami automobilį itin tyliai ir saugiai ir nebijodami paslysti kelyje dėl netinkamo padangų veikimo ar jų gedimo. „Continental“ automobilių padangose naudojama tik pati aukščiausia technologija, kad padangos būtų atsparios tiek itin žemai, tiek ir aukštai temperatūrai. Su jomis patogiai važiuosite visais metų laikais ir būsite tikri, kad kelyje jūsų automobilis bus valdomas puikiai.

Susisiekite su mumis dėl 4x4 padangų šiandien. Pasirinkite padangas pagal savo automobilio dydį ir mėgaukites ilgomis kelionėmis be jokių rūpesčių. „Continental“ automobilių padangos pasirengusios lydėti jus ilgose kelionėse be jokio vargo. Mes žinome, kad sėkmės automobilių rinkoje paslaptis yra patenkinas klientas. Todėl mes niekada į nieką neišmainysime paslaugų kokybės ir suteiksime jums tai, ką turime geriausio, visais metų laikais.

Padangos ir kaina – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių renkantis padangas. „Continental“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų šūkis – „Continental“ padangos pigiau! 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 3697
peržiūrėti daugiau 20
iš 3697
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų