Pasirinkti filtrai

Dunlop Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Dunlop“ – iki maksimumo padidintas vairavimo malonumas

„Dunlop“ padangų gamintojas yra vienos didžiausių padangų gamybos korporacijų „GoodYear – Dunlop Group“ dalis. Šioje korporacijoje, 22 šalyse, dirba maždaug 73 000 darbuotojų, per metus ši įmonė pagamina beveik 200 mln. padangų. „Dunlop“ yra viena iš visame pasaulyje pirmaujančių įmonių, kurios gamina padangas aukštos ir aukščiausios klasės automobilių gamykliniam komplektui: tarp prekės ženklų, montuojančių „Dunlop“ padangas kaip standartą, yra „Audi“, „Jaguar“, „Mercedes-Benz“, „Peugeot“, „Porsche“, „Volkswagen“ ir kt. „Dunlop“ padangos montuojamos ir ant šių prekės ženklų motociklų: „Ducati“, „Harley Davidson“, „Honda“, „Husqvarna“, „Peugeot“, „Yamaha“ ir kt.

„ Dunlop“ padangos ir jų kaina

„Dunlop Car Tyres“ yra vienas iš rinktinių prekės ženklų, puikiai žinomų visame pasaulyje. Šio padangų gamintojo pristatinėti nereikia, kai asmenys, susidūrę su automobilių industrija, ieško puikių vasarinių, žieminių ir kitų sezonų padangų. Tarp populiariausių ir aukščiausios klasės „Dunlop“ siūlomų padangų šeimyniniams ir sportiniams automobiliams, yra tokie modeliai kaip „SP Sport Maxx GT“, „Sport Maxx RT“, „SP sport Maxx TT“, „SP Sport Maxx“, „Fast Response“, „Direzza DZ102“, „SP Sport 300A“, „SP Sport 01“, „SP sport 2000E“, „SP sport 9000“, „SP 270R“, „SP Sport 300E“, „SP Sport 200E“, „SP Sport 200“, „Monza 200R“, „SP Sport LM 701“, „SP 10 3E“ ir daugelis kitų, kuriuos taip pat galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Tad kurį išsirinksite?

Pasirinkimas šiuo atveju yra itin svarbus. Jei savo automobiliui išrinksite tinkamas padangas, tuomet vairuodami išvengsite nereikalingų rūpesčių ir problemų. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos „Dunlop“ padangos suteikia didžiausia vairavimo tikslumą, norimą sukibimą važiuojant ant snieguotos ar apledėjusios kelio dangos, ir stabilumą posūkiuose. Dėl šių savybių „Dunlop“ padangos puikiai tinka vairuojant nepalankiomis oro sąlygomis itin šaltu oru ir esant dideliam snygiui. Jos kaip ir šio prekės ženklo vasarinės padangos yra neprilygstamos kokybės, eksploatacinių savybių ir standartų. Kai kitos padangos nuvilia, „Dunlop Car Tyres“ pasiūlo tinkamą sprendimą, kad jūsų automobilis ir toliau sėkmingai riedėtų keliu.

Mūsų šūkis – „Dunlop“ padangos pigiau

Mūsų svetainė yra skirta visiems vairuotojams, ieškantiems pigių padangų internetu, norintiems palyginti įvairių padangų kainas, sužinoti daugiau apie jų žymėjimą. Tad čia jūs rasite viską, ko jums reikia. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite palyginti padangas, jų savybes, kainas, kitus gaminius ar paslaugas ir nusipirkti norimą gaminį iš daugelio su mumis bendradarbiaujančių parduotuvių. Padangos ir kaina – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių renkantis padangas. „Dunlop“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1447
peržiūrėti daugiau 20
iš 1447
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų