Pasirinkti filtrai

Falken Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Falken“: iš lenktynių trasos į kelią

„Falken“ padangų gamintojas įkurtas 1983 metais Japonijoje. Šis prekės ženklas priklauso įmonei „Sumitomo Rubber Industries Ltd.“. Šis koncernas pastaraisiais metais plečiasis vis sparčiau ir apie jį žino vis daugiau klientų Europoje. Japonų padangų gamintojas gamina vidutinės klasės padangas, pasižyminčias ilgaamžiškumu ir puikiomis sportinio vairavimo savybėmis. Dėl šios priežasties šio padangų gamintojo devizas skamba taip: „Iš lenktynių trąsos į kelią“. Ne kas kita, o būtent automobilių sportas suformavo šio prekės ženklo padangų technologinio vystymosi pagrindus. „Falken“ padangas renkasi žymiausi pasaulio lenktynininkai, ypač dalyvaujantys Japonijos GT čempionate, Pasaulio ralio čempionate ir legendinėse ilgų nuotolių lenktynėse Niurnburge, Vokietijoje.

„ Falken“ padangos: greitis, tikslumas ir didelis našumas

Šio padangų gamintojo pavadinimas buvo pasirinktas iš daugelio variantų, kuriuos pateikė darbuotojai, ir reiškia greitį, tikslumą bei didelį našumą. Įmonė „Falken“ atlieka sistemingą duomenų analizę ir patirtį, sukauptą iš iš automobilių lenktynių, nuolatos diegia gamindama naujausias padangas ir tam skirdama minimaliais laiko ir gamybos sąnaudas.

Šios įmonės šaknys yra susitelkusios lenktynių sporte, tad dėl šios priežasties tikriausiai nenuostabu, kad pagrindinė šios įmonės veikla yra greitaeigių sportinių padangų, kurios pasižymi puikiomis valdymo charakteristikomis visomis oros sąlygomis, gamyba. Šiandien „Falken“ siūlomas produktų pasirinkimas apima padangas nebrangiems sedanams, liukso klasės automobiliams, visais ratais varomiems automobiliams ir visureigiams.

Šio prekės ženklo padangos pasižymi puikiai reputacija savo nuostabių charakteristikų ir nepriekaištingo dizaino dėka. Visa tai apima didžiausią saugumą stabdymo metu ir posūkiuose, kai važiuojama dideliu greičiu, greitą ir tikslią reakciją, kai sukamas vairas, saugumą esant šlapiai ir slidžiai dangai, mažą triukšmo lygį ir sklandų judėjimą. Tiems vairuotojams, kuriems itin svarbus vairavimo komfortas, patiks šios įmonės siūlomi asimetriniai padangų raštai, suteiksiantys tylumo važiuojant kelyje, ir padėsiantys taupyti kuro sąnaudas. Svarbu paminėti ir tai, kad „Falken“ padangas kaip originaliais savo gaminamų automobilių padangas renkasi tokie garsūs automobilių gamintojai kaip „Subaru“, „Suzuki“ ir „Daihatsu“.

Renkantis padangas svarbu atsižvelgti ir į kainą – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių vairuotojams. „Falken“ padangos kaina mūsų svetainėje Visos-padangos.lt yra mažesnė. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų tikslas – tiekti jums „Falken“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1349
peržiūrėti daugiau 20
iš 1349
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų