Pasirinkti filtrai

Firestone Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

Padangos „Firestone“: galingos ir stabilios

„Firestone“ padangų gamintojas į rinką padangas tiekia jau daugiau kaip 100 metų, jas pamėgo vairuotojai visame pasaulyje. Nenuostabu, kad šis Jungtinių Amerikos Valstijų prekės ženklas žinomas dėl savo gaminių kokybės ir veiksmingumo. „Firestone“ padangos patiks kiekvienam.

„ Firestone“ padangos: kiekvieno skoniui ir pageidavimams

„Firestone“ gaminamų padangų asortimentas yra didžiulis, tad kiekvienas vairuotojas ras tinkamas šio prekės ženklo padangas. Be motorinėms transporto priemonės skirtų padangų, šis gamintojas siūlo padangas autobusams, lengviesiems sunkvežimiams, sunkvežimiams ir žemės ūkio paskirties automobiliams. Ši amerikiečių įmonė turi savo tikslinę grupę – klasikinę šeimą, tad gamindama savo padangas ji ypač daug dėmesio skiria vairavimo saugumui. Dėl šios priežasties „Firestone“ padangų asortimente rasite didelį žieminių, vasarinių ir universalių padangų pasirinkimą. Šio prekės ženklo padangos žinomos kaip tinkamos važiuoti dideliais atstumais, jos be jokių problemų nugabens jus ten, kur reikia, ir sužavės puikiu sukibimu, geru važiavimu ir nuostabiu profiliu. Be to, „Firestone“ padangų dangos dėka, itin sumažėja akvaplaningo rizika važiuojant šlapia kelio danga.

„ Firestone“ – daugiau kaip 100 metų teikiama kokybė

Prekės ženklas „Firestone“ priklauso vienam didžiausių ir žinomiausių padangų gamybos koncernų „Bridgestone“, pasižyminčiu tuo, kad šio gamintojo į rinką tiekiamos padangos kuriamos taikant naujausias ir pažangiausias „Premium“ klasės technologijas, kai „Firestone“ padangų kainos priskiriamos vidutinei klasei. Tai vardas, kuriuo pasitiki jau kelios Europos šeimų kartos, važinėjančios automobiliais, „apautais“ padangomis „Firestone.“ 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 520
peržiūrėti daugiau 20
iš 520
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų