Pasirinkti filtrai

Fulda Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Fulda“ padangos: gamintojo portretas

„Fulda“ padangų gamintojas buvo įkurtas 1900 m. kaip kaučiuko gamkla, šios įmonės būstinė yra įsikūrusi Hanau mieste netoli Frankfurto, Vokietijoje. Nuo 1962 m. „Fulda“ priklauso vienam didžiausių padangų gamybos koncernų pasaulyje – „Goodyear Tyre and Rubber Company“.

„ Fulda“ – aukštos kokybės produkcija našiam veikimui

„Fulda“ prekės ženklas specializuojasi tam tikruose ypatinguose padangų pritaikymo sektoriuose, pvz., gamindamas kokybiškas padangas sunkvežimiams ir autobusams bei furgonams ir mikroautobusams. Padangos „Fulda“ yra skirtos ir bekelio naudojimo transporto priemonėms bei lengviesiems automobiliams. Šiame rinkos segmente padangos daugiausia kuriamos specialiai didelio našumo automobiliams, važiuojantiems dideliu greičiu. Tai ypač galioja komerciniam transportui, tokiam kaip sunkvežimiai ir autobusai, kuriam reikalingas itin didelis patikimumas. Bet to, kai kurie „Fulda“ padangų modeliai vairuotojų yra itin mėgstami dėl veiksmingumo ir našumo, jie taip pat pasižymi ilgaamžiškumu ir lėtesniu dėvėjimusi. Su „Fulda“ padangomis vairuodami klientai pastebi, kad sumažėja automobilio pasipriešinimas riedėjimui.

„Fulda“ padangos pasižymi trumpesniu stabdymo keliu važiuojant sausa kelio danga: jų suprojektuoti protektoriaus raštai maksimaliai padidina sąlytį su keliu ir pagerina valdymą, o rinktinės padangos „Fulda“ padangų gamintojo asortimente yra optimizuotos padidinti stabdymo jėgą, todėl važiuojant sausa kelio danga sutrumpėja stabdymo kelias. Naudodami šias padangas, galėsite saugiai važinėti ir šlapia kelio danga, mat kryptinis protektoriaus dizainas, kartu su unikaliu „Fulda“ „Aquaflow“ griovelių raštu, užtikrina greitą vandens išstūmimą iš po padangos, kai smarkiai lyja.

Niekam nėra paslaptis, kad vairuotojams itin svarbus kainos ir kokybės santykis bei galimybė sutaupyti. Naudodami „Fulda“ padangas galėsite mėgautis sumažėjusiu pasipriešinimu riedėjimui ir degalų sąnaudomis, mat jos gaminamos naudojant optimizuotą karkaso konstrukciją ir protektoriaus raštus, kurie yra skirti sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir degalų sąnaudas. Tokiu būdu daugiau dėmesio skiriama degalų ekonomijai ir mažesniam CO2 dujų išmetimui.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 410
peržiūrėti daugiau 20
iš 410
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų