Pasirinkti filtrai

Gislaved Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Skandinaviška „Gislaved“ kokybė

Jei galvojote, kad Švedijoje gaminami tik „Ikea“ baldai, klystate – šioje Skandinavijos šalyje gaminama daugiau prekių, įskaitant ir padangas automobiliams. Pastarosios yra gaminamos nedideliame miestelyje Pietinėje Švedijos dalyje – Gislavede, kur padangų gamykla įkurta dar 1893 m. Šiuo metu padangų gamintojas „Gislaved“ per metus parduoda maždaug 2,6 milijonų padangų, kurių tiek žieminės, tiek ir vasarinės, pasižymi puikiomis charakteristikomis. „Gislaved“ priklauso vokiečių koncernui „Continental AG“, esančiam vienam iš didžiausių padangų gamintojų visame pasaulyje.

„ Gislaved“ padangos: saugumas ir vasarą, ir žiemą

„Gislaved“ padangos remiasi daugiau kaip 100 metų tradicija. Šiandien už jų stovi „Continental“ grupė, vienas didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Tad nenuostabu, kad „Gislaved“ padangos daro įspūdį savo puikiomis važiavimo charakteristikomis. Ypač kalbant apie saugumą, „Gislaved“ užima itin aukštą poziciją, atsižvelgiant ir į šių padangų kainą. Kadangi gaminamos Šiaurėje, šių padangų yra padidintas važiavimo efektyvumas apledėjusia arba snieguota kelio danga. Dėl šios priežasties visiškai nestebima, kad daugelį metų švedų padangos „Gislaved“ laikomos ir naudojamos kaip pavyzdinis produktas, skirtas eksploatavimui žiemos metu. Šios „Gislaved“ padangos yra tapusios saugaus vairavimo etalonu šiaurės šalyse.

Net jei „Gislaved“ padangos daugiausia skirtos žiemiškoms oro sąlygoms, šios įmonės gaminamos vasarinės padangos taip pat pasižymi puikiomis savybėmis, ypač ne tokiu greitu dėvėjimusi ir dideliu matmenų stabilumų. Šios įmonės gaminamų padangų asortimentas apima padangas, skirtas kompaktinės, vidutinės ir aukštos klasės lengviesiems automobiliams bei komerciniam transportui.

Šio prekės ženklo padangos tinka visiems įprastiems lengvųjų automobilių modeliams bei lengviesiems sunkvežimiams. Tad vairuotojai gales rinktis iš daugybės kokybiškų, patvarių ir patikimų padangų, nepriklausomai nuo to, kokiomis oro sąlygomis jie važinėja – karštą ar lietingą vasarą, ar nenuspėjamą žiemą. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 219
peržiūrėti daugiau 20
iš 219
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų