Pasirinkti filtrai

Goodride Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Goodride“: saugumas ir aukščiausia kokybė

„Goodride“ prekės ženklas priklauso „Hangzhou Zhongce Rubber“ koncernui, kuris buvo įkurtas 1958 m. ir yra sparčiausiai augantis gamintojas Kinijoje. Šios padangos yra geriausias visų šios įmonės gaminamų padangų asortimento egzempliorius. „Hangzhou Zhongce Rubber“ yra didžiausias padangų gamintojas Kinijoje ir vienas iš didžiausių padangų gamintojų visame pasaulyje, kuris 2011 m. pagal parduotų padangų skaičių užėmė 10-ąją vietą pasaulyje.

Platus produktų asortimentas visiems automobilių padangų sektoriams

„Goodride“ padangų asortimentas apima visus automobilių padangų sektorius rinkoje, šios padangos yra tik aukščiausios kokybės, nuolat investuojama į inovacijas, naujausias technologijas ir nepaliaujamai tobulinama produkcija. Koncernas „Hangzhou Zhongce Rubber“, kuriam priklauso šis „Goodride“ prekės ženklas, gavo daugybę apdovanojimų už technologinę pažangą, be to, jis gavo keletą kokybės įvertinimo etikečių Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose: DOT (JAV transporto departamento) ir ECE (Europos ekonomikos komisijos) sertifikatus. Goodride“ padangos taip pat yra parduodamos su „Chaoyang“ ir „Westlake“ prekės ženklais.

„Goodride“ padangų gamintojas įrodo, kad net ir tie vairuotojai, kurie naudoja pakankamai pigias automobilių padangas, neturi rūpintis dėl jų kokybės ar vairavimo komforto. Padangos „Goodride“ pasižymi optimizuotu protektoriaus raštu, kuris net ir pačiomis ekstremaliausiomis oro sąlygomis užtikrina gerą sukibimą su kelio danga. Be to, pasižymėdamos nedideliui pasipriešinimu riedėjimui ir tolygiu padangų nusidėvėjimų, „Goodride“ gaminamos padangos yra ilgaamžiškos ir išlaiko pastobų kokybės lygį.

„Goodride“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau, nes mes siūlome patį geriausią tiekėjų ir gamintojų pasirinkimą. Padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį, mūsų svetainėje galėsite lyginti kainas atsižvelgdami į pageidaujamus reikalavimus. Rinkitės iš plataus vasarinių, žieminių, visų sezonų ir kt. padangų asortimento. Mūsų tikslas – tiekti jums „Goodride“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 735
peržiūrėti daugiau 20
iš 735
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų