Pasirinkti filtrai

Goodyear Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

Geriausias sukibimas tik su „Goodyear“ padangomis

„Goodyear“ padangos yra populiarios visame pasaulyje dėl savo išskirtinės kokybės. Padangų gamintojas „Goodyear“ įkurtas 1898 m. įmonės „Tyre & Rubber Company“, kuri per 20 gyvavimo metų tapo didžiausiu padangų gamintoju pasaulyje. Susiliedama su kitomis padangų gamybos įmonėmis arba jas įsigydama, „Goodyear“ išlaikė savo poziciją kaip vieno pagrindinių padangų gamintojų visame pasaulyje. Net „Dunlop“ padangos šiandien yra gaminamos po „Goodyear“ vėliava.

„ Goodyear“ padangos visiems metų laikams

Aukštos kokybės „Goodyear“ padangas galėsite įsigyti vasarines, žiemines ir universalias. Jau nuo pat 1916 m. „Goodyear“ pradėjo gaminti padangas sportiniams lenktyniniams automobiliams ir tapti vis labiau žinoma kaip prestižinio prekės ženklo padangas rinkai tiekianti įmonė. Šią tradiciją tęsia „Goodyear“ žieminės padangos ULTRAGRIP 8, kurios pasižymi dar labiau pagerintu sukibimu ir pasipriešinimu slydinimui važiuojant snieguota ir apledėjusia kelio danga.

Vasarinės padangos „Eagle F1“ yra daugiakryptės plėtros komandos darbo rezultatas, kuriuo šios padangos pasižymi padidintu optimizavimu. Jos specialiai sukurtos važiuoti dideliu greičiu. Šios „Goodyear“ padangos gali pasiekti net 300 km/h greitį. Be to, „Goodyear“ vasarinės padangos pasižymi geru sukibimu važiuojant tiek sausa, tiek ir šlapia kelio danga. Vidinis profilis puikiai tinka važiuoti šlapia kelio danga, o išorinis profilis išlaiko gerą sukibimą. Sutvirtintas šoninės sienos pluoštas, sudarytas iš specialaus sintetinio pluošto, taip pat padidina efektyvumą. Giliomis tradicijomis paisžymintis padangų gamintojas „Goodyear Tyre and Rubber Company“ išlaikė lyderio pozicija tarp padangų gamintojų daugiau kaip 90 metų. „Goodyear“ gamina pačių įvairiausių tipų padangas, skirtas tokioms transporto priemonėms kaip motociklai, sunkvežimiai, furgonai, autobusai, traktoriai ir lengvieji automobiliai.

„ Goodyear“ – kokybė, kuria galite pasikliauti

„Goodyear“ vasarinės, žieminės ir universalios padangos pastaruosius 5 metus buvo bandomos nepriklausomų Europos padangų žurnalų ir gavo puikius įvertinimus. To priežastis yra tai, kad „Goodyear“ inžinieriai kiekvieną naujos padangos konstrukciją tikrina pagal daugiau nei 50 našumo kriterijų, kad kiekviena „Goodyear“ padanga leistų mėgautis geresniu važiavimu. „Goodyear“ inžinieriai ir mokslininkai šiandien yra naujovių priešakyje ne tik gumos ir polimerų mokslų srityje, bet ir kitose srityse, tarp jų skaičiavimo, fizikos ir matematikos. Tad padangų gamintojas „Goodyear“ pasižymėjo ne tik padangų srityje – šios įmonės išradimai ir naujovės taip pat naudojami klijų, maisto pakavimo ir netgi dirbtinės širdies kūrimo srityse. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 2332
peržiūrėti daugiau 20
iš 2332
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų