Pasirinkti filtrai

Kenda Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Kenda“ – itin aukštos kokybės ekonominės klasės padangos

„Kenda Rubber Industrial Company“ yra pneumatinių padangų gamintojas, veikiantis nuo 1962 m. ir įsikūręs Taivane. Šiam padangų gamintojui priklauso padangų gamyklos Taivane, žemyninėje Kinijoje ir Vietname. Padangų gamintojas „Kenda“ gamina dviračiams motociklams, visureigiams, priekaboms, lengviesiems automobiliams bei pramoninei įrangai skirtas padangas. Per daugiau nei 50 veiklos metų ši įmonė sukaupė didžiulę patirtį padangų gamyboje, be to, pažangiausių technologijų gamybos ir testavimo srityje ji leidžia pasiūlyti aukštos kokybės produktų.

Ilgaamžiškumas, saugumas ir komfortas bet kokiomis sąlygomis

2010 m. „Kenda“ užėmė 27-tąją vietą tarp didžiausių pasaulio padangų gamintojų. 2011 m. „Kenda“ padangų gamintojas nusprendė parduoti 50 % vertės turimų bendros 200 milijonų dolerių vertės įmonės, įkurtos su „Cooper Tire & Rubber Company“ Kinijoje 2003 m. , akcijų.

„Kenda“ tikslas yra visuomet patenkinti net pačių išrankiausių klientų poreikius ir taip nuolatos gerinti tokias padangų savybes kaip ilgaamžiškumas, saugumas bei komfortas bet kokiomis sąlygomis. Minkšta žieminė padanga „Kenda KR27“ ir jos testų rezultatai užėmė labai aukštą poziciją tarp garsiausių padangų gamintojų, o tai rodo, kad „Kenda“ padangos yra patikimos žieminės padangos, pasižyminčios prieinama kaina. Ši padanga ne tik pagaminta iš minkštesnio mišinio, jos karkasas taip pat yra minkštas. Be to, ji pasižymi giliomis lamelėmis ir stambiais protektoriaus blokeliais, kurie užtikrins sukibimą važiuojant snieguota ir apledėjusia kelio danga. Šios „Kenda“ padangos išbandytos kartu su garsiausių gamintojų padangomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

„Kenda“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau, nes mes siūlome patį geriausią tiekėjų ir gamintojų pasirinkimą. Padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį, mūsų svetainėje galėsite lyginti kainas atsižvelgdami į pageidaujamus reikalavimus. Rinkitės iš plataus vasarinių, žieminių, visų sezonų ir kt. padangų asortimento. Mūsų tikslas – tiekti jums „Kenda“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 242
peržiūrėti daugiau 20
iš 242
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų