Pasirinkti filtrai

Kumho Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Papildomos Parinktys

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Kumho“ padangos: gamintojo portretas

„Kumho“ yra Azijos automobilių padangų gamintojas. Tai dukterinė „Kuhmo Asiana Group“ bendrovė.

Azija – kaučiuko kraštas

Visų tipų padangos negali apsieiti be kaučiuko. Nors didžiąją dalį pasaulinės kaučiuko paklausos sudaro petrocheminė guma, natūralus kaučiukas vis dar vaidina svarbų vaidmenį. Didžiausi kiekiai kaučiuko auginami Azijoje, tad nenuostabu, kad daugelis pripažintų padangų gamintojų taip pat yra iš šio regiono. Tai galioja ir „Kumho“ padangų gamintojui, kilusiam iš Pietų Korėjos. Įmonė buvo įkurta 1960 m. ir bėgant metams greitai augo ir plėtėsi į pasaulines rinkas. Padangų gamintojas „Kumho“ gamina ne tik keleivinių automobilių padangas, bet ir padangas sunkvežimiams bei komercinės paskirties automobiliams. „Kumho“ padangos ypač gerai žinomos lengvųjų automobilių rinkos sektoriuje, kur jos itin mėgstamos dėl to, kad yra plačios.

„ Kumho“ padangos: žemė ir oras

„Kumho“ padangų gamintojas savo produkcijos linijas labai greitai išplėtė į kitas sritis, kad šiandien „Kumho“ gamina ne tik komercinių transporto priemonių padangas, bet orlaivių gamintojas tiekia ir orlaivių padangas. Subalansuota šių padangų kokybė reiškia, kad „Kumho“ padangų gamintojas ir jo siūloma kokybė vis labiau populiarėjo ir skirtingose vartotojų pasitenkinimo apklausose apie jas atsiliepta vis geriau ir geriau. Be to, padangos „Kumho“ patenka į geriausių pasaulio padangų gamintojų 10-tuką, o šios įmonės tiekiama kokybė reiškia, kad šio padangų gamintojo tiesiog negalima ignoruoti. „Kumho“ padangos reiškia kokybę, didelę sukauptą patirtą ir neprilygstamą patvarumą. Šio gamintojo produkcija yra techniška, „Kumho“ kasdien stengiasi į rinką tiekti tik pačiomis pažangiausiomis technologijomis paremtas ir sukurtas padangas.

Mūsų šūkis – „Kumho“ padangos pigiau!

Mūsų svetainė yra skirta visiems vairuotojams, ieškantiems pigių padangų internetu, norintiems palyginti įvairių padangų kainas, sužinoti daugiau apie jų žymėjimą. Tad čia jūs rasite viską, ko jums reikia. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite palyginti padangas, jų savybes, kainas, kitus gaminius ar paslaugas ir nusipirkti norimą gaminį iš daugelio su mumis bendradarbiaujančių parduotuvių. Padangos ir kaina – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių renkantis padangas. „Kumho“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1052
peržiūrėti daugiau 20
iš 1052
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų