Pasirinkti filtrai

Michelin Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Michelin“ padangos ir pasiūlymai visiems rinkos segmentams

„Michelin“ yra pasauliniu mastu pripažinta įmonė, gaminanti puikios kokybės padangas, o jos įkūrimo ištakos sekia 1889 m. Šiandien šis padangų gamintojas veikia šešiuose iš septynių žemynų ir daugiau kaip 170 pasaulio valstybių. 2008 m. „Michelin“ pagamino 177 milijonus padangų, tai sudarė net 17,1 % pasaulinės padangų rinkos. Šiuo metu „Michelin“ kartu su „Bridgestone“ dalijasi pirma vieta pasaulyje pagal padangų gamybos apimtis. „Michelin“ padangų gamintojas vartotojams tiekia tik išskirtinius ir technologiškai pažangius pasiūlymus, kurie visiškai atitinka klientų lūkesčius.

„ Michelin“ padangos – kokybė nuo pirmo iki paskutinio kilometro

„Michelin“ gamina įvairius padangų modelius, tačiau šioje dalyje norime supažindinti jus su kainų diapazonu ir ratų dydžiu coliais. „The Energy Saver Plus“ savo kategorijoje yra aukščiausios kokybės padangos, naujausiuose ADAC padangų bandymuose jos pripažintos geriausiomis vasarinėmis padangomis. Šios padangos prieinamos įvairių išmatavimų. Kitas padangų segmentas yra „Michelin PRIMACY HP“, kurios taip pat pasižymėjo puikiais rezultatais atliekant įvairius nepriklausomus bandymus. Kalbant apie furgonus, „Michelin“ šiame sektoriuje taip pat labai pasižymėjusios. Prancūzų padangų gamintojas „Michelin“ tiekia „Michelin AGILIS“, padangų variant, kuris dažnai įsigyjamas lengviesiems sunkvežimiams. Padangos „Michelin AGILIS“ prieinamos praktiškai visų pagrindinių transporterių dydžių.

„ Michelin“ padangų bandymų rezultatai

Naujausios „Michelin“ žieminės padangos (pvz., „Sports 3 Michelin Pilot“) išpildo visus materialius įvertinimo kriterijus. „Michelin“ išbandytos kaip itin saugios važiuojant šlapia kelio danga – atlikus ADAC bandymą padangoms suteiktas įvertinimas buvo 1,6. Gebėjimas vairuoti automobilį, kuriam sumontuotos padangos „Pilot Sport 3“, įvertintas kaip „Geras“ (2,2). Degalų sunaudojimas ir dėvėjimasis yra kaip įprasta „Michelin“ – vidutinis, šių padangų trūkumas yra tai, kad važiuojant girdimas vidutiniško stiprumo triukšmas. „Michelin“ suteikia aukščiausio kokybės padangas, kurių produktų diapazonas yra itin platus. Kalbant apie našumą ir kainą, „Michelin“ padangos kartu su „Continental“, „Dunlop“ ir „Pirelli“ yra geriausia, ką dabartinė rinka gali pasiūlyti.

Nepriklausomai nuo to, ar kepina vasaros saulė, ar spigina žiemos šaltukas, naudodami „Michelin“ galite nesirūpinti dėl artimiausioje ateityje planuojamos kelionės. Su šiomis padangomis galėsite mėgautis maksimalia apsauga nuo įvairių oro sąlygų vairuodami tiek lengvąjį automobilį, tiek sunkvežimį ar kt. „Michelin“ yra puikus pagalbininkas visais metų laikais. Rinkdamiesi „Michelin“ padangas galite jas rinktis pagal savo automobilio prekės ženklą, pagaminimą ir modelį. Jums reikės tik informacijos apie automobilį, pateikiamos jos dokumentuose arba automobilio vadove bei padangų dydžio.

„Michelin“ padangos ir kaina – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių renkantis šias padangas. „Michelin“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 3016
peržiūrėti daugiau 20
iš 3016
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų