Pasirinkti filtrai

Mikroautobusų padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija


Mikroautobusų padangas pirkite internetu

Ieškote naujų padangų savo mikroautobusui ar komerciniam furgonui? Užsukote ten, kur reikia. Internetinėje parduotuvėje „visos-padangos.lt“ siūlome itin platų pačių įvairiausių padangų pasirinkimą kiekvienam, norinčiam iš taško A saugiai pasiekti tašką B. Čia rasite gerai žinomų gamintojų padangas, puikiai tinkančias įvairių prekės ženklų mikroautobusams, furgonams, lengviesiems sunkvežimiams ir pan.

Padangų mikroautobusams pasirinkimas

Nesvarbu, ar turite vieną nedidelį komercinį furgoną, ar jums priklauso didelė įmonė, kuriai aptarnauti reikia daugiau lengvųjų sunkvežimių, eksploatuojant tokias transporto priemones svarbiausia yra saugumas kelyje bet kokiomis oro ir kelio dangos sąlygoms. Jeigu jūsų transporto priemonė daug laiko praleidžia važinėjant nepalankiomis oro sąlygomis ir prastais keliais, tuomet tai tampa dar didesniu galvos skausmu. Šiuo atveju itin svarbu išsirinkti puikias kokybiškas padangas, užtikrinančias saugų ir stabilų vairavimą. Ieškant naujų lengvojo sunkvežimio padangų svarbu nuspręsti, koks tipas jums reikalingas – jis turi puikiai atitikti specifinius tokių transporto priemonių eksploatavimo poreikius. Paprastai, renkantis mikroautobusų padangas Lietuvoje, jos skirstomos pagal tai, ar padanga yra priekinės, ar užpakalinės ašies, jos retai skirstomos pagal sezoną (vasarinės ar žieminės). Pagrindinis tokių padangų skirtumas – tai skirtingi protektoriaus raštai. Žinoma, egzistuoja ir žieminės furgonų padangos, tačiau jos dažniausiai naudojamos asmenų ar įmonių, kurių transport priemonės važinėja Šiaurėje ir itin slidžiais keliais (tokių padangų smulkesnis protektorius, jos pagamintos iš minkštesnio gumos mišinio). Kaip ir žemės ūkio technikos padangos, mikroautobuso padangos skirstomos į radialines ir įstrižines. Įstrižinės paprastai montuojamos senesnio tipo transporto priemonės. Modernaus lengvojo sunkvežimio padangos visuomet bus radialinės.

Padangų mikroautobusams kainos ir kokybės santykis

Mūsų internetinėje parduotuvėje „visos-padangos.lt“ – naujos padangos mikroautobusams siūlomos pigiau. Naudodamiesi paprasta ir aiškia paieškos sistema, galėsite pasirinkti iš plataus padangų furgonams asortimento. Viskas ko reikia, tai įvesti norimą padangų tipą (vasarinės, žieminės ar universalios) ir jų matmenis, taip pat galite pasirinkti pageidaujamą krūvio ir greičio indeksą bei kainų intervalą. Tai atlikus mūsų paieškos sistema nurodys šiuo metu mūsų parduotuvėje siūlomas žinomų ir patikimų gamintojų, tokių kaip „Bridgestone“, „Goodyear“ ir „Michelin“, padangas palankiomis kainomis.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 7712
peržiūrėti daugiau 20
iš 7712
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų