Pasirinkti filtrai

Motociklas Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Index

Price

iki

Brand

Rodyti visus

Average Test Review

iki

Motociklų padangos internetu – optimalus kainos ir kokybės santykis

Renkantis padangas motociklams būtina atminti, kad motociklas – tai ne lengvasis automobilis, kurio padangas vairuotojai keičia kas 3–4 metus. Priklausomai nuo to, kaip motociklas yra vairuojamas ir kokios yra jo eksploatavimo savybės, motociklams naujas padangas įsigyti reikia kas vieną ar du sezonus. Kaip jau įsitikinome, visiems motociklų vairuotojams tinkamas padangų pasirinkimas yra itin svarbus dalykas. Reikia neužmiršti ir to, kad motociklų padangos turi didelį poveikį bendram kelių eismo saugumui.

Padangos motociklams: kaip išsirinkti?

Norint išsirinkti motociklų padangas, reikia žinoti savo motociklo modelį arba reikalingų padangų matmenis. Taip pat nepamirškite atsakyti į klausimą, kur ketinate važinėti savo motociklu, tai padės nepasimesti milžiniškoje motociklų padangų pasiūloje. Vis dėlto svarbiausias žinynas, kuriuo galite pasiremti ieškodami padangų motociklui, yra jūsų motociklo naudotojo žinynas, kuriame pateikiama visa jums reikalinga informacija. Moto padangos yra gaminamos pagal tam tikrą motociklo, kuriam jos skirtos, modelį. Jos turi būti parenkamos ne tik pagal transporto priemonę, bet ir sezoną. Tik taip užtikrinsite saugų važiavimą. Motociklo naudotojo žinyne abra naudojimo instrukcijoje pateikiama informacija apie tai, kokio modelio yra padanga, jos plotis, ratlankio skersmuo, greičio indeksas. Jei vairuojate žiemą, neužmirškite, kad jums reikia žieminių padangų motociklams arba bent jau universalių padangų. Lietuvoje nuo 2014 m. spalio 11-osios įsigaliojo Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimai, kuriais žieminės padangos yra privalomos ne vien automobiliams, bet ir motociklams. Remiantis šiais pakeitimais, anksčiau nei nurodyta į gatves su vasarinėmis padangomis išvažiavę motociklininkai pažeidžia įstatymus.

Motociklų padangos: ką žinoti prieš perkant

Pagrindinis dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį prieš pirkdami naujas moto padangas, yra kontaktas tarp motociklo ir kelio dangos. Geros motociklų padangos yra tos, kurios pasižymi geru sukibimu su kelio danga net tuomet, kai kelias yra šlapias. Motociklo padanga yra daug elastingesnė už padangą, kuri naudojama automobiliui, ji taip pat turi būti labai tvirta ir gerai sukimbanti su kelio danga. Dėl šios priežasties ekspertai nerekomenduoja pirkti dėvėtų padangų, nes jos nebėra tokios elastingos, guma sukietėja, tad motociklas dažniau slysta, kai stabdoma ar važiuojama posūkiuose. Dar vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – tai vadinamasis lūžio periodas. Nusipirkus naujas padangas, pirmuosius porą šimtų kilometrų reikia važiuoti lėčiau ir atsargiau, nes naujos padangos paviršius yra labai slidus, padangos paviršių reikia „pravažinėti“. Taip pat labai svarbu yra abiejose padangose išlaikyti gamintojo nurodytą slėgį, nes tik tokiu būdu bus užtikrintas padangos saugumas, tolygus dėvėjimasis ir maksimalus eksploatavimo laikas. Matuoti reikia tik šaltos padangos slėgį! „visos-padangos.lt“ komanda vairuotojams primena, kad ant motociklo montuoti reikia tik tokio pločio padangas, kokios yra nurodytos motociklo gamintojo. Jei ant gamyklinio ratlankio montuosite platesnę padangą, ji bevažiuojant gali išsimontuoti. Platesnės padangos nei reikalaujama naudojimas taip pat suprastins sukibimą su kelio danga, kai važiuojama didesniu greičiu, motociklas praras dalį stabilumo.

Motociklų padangos internetu – tai puikus pasirinkimas motociklų vairuotojams. Mūsų svetainėje rasite moto padangas pigiau, platų jų pasirinkimą už prieinamą kainą. Viskas, ko reikia, tai tiesiog pasirinkti norimą dydį ir padangų tipą, tuomet jums pateiksime visus šiuo metu siūlomus gaminius.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 3423
peržiūrėti daugiau 20
iš 3423
Tai yra mokama reklama