Pasirinkti filtrai

Nankang Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Nankang“ padangos: daugiau kaip 55 metų stropaus darbo stebint saugumą

Taivano „Nankang“ padangų gamintojas yra visuotinai pripažintas pasaulinio garso padangų prekės ženklas, kurio tiekiami produktai pasižymi neprilygstamu sukibimu ir patvarumu. Įmonė „Nankang“ aukštos kokybės padangas ir kitus kaučiuo produktus gamina nuo 1959 m. ir niekada nenustoja siekti tobulumo.

„ Nankang“ patirtis: seniausias padangų gamintojas Taivane

„Nankang“ pasižymi ilgas tradicijas turinčiu paveldu – tai seniausias padangų gamintojas Taivane. Vadovaudamasi savo šūkiu „Sąžiningumas, pragmatiškumas ir inovacijos“, įmonė ir toliau veiksmingai veikia bei auga. Per pastaruosius 55 metus įmonės pastangos neatsilikti nuo technologijų pažangos ir vis augančių produktų kokybės reikalavimų davė vaisių – „Nankang“ ne tik sukūrė daugelį inovatyvių ir patvarių produktų, bet ir laimėjo gausybę pasaulinių kokybės užtikrinimo apdovanojimų.

Tarp įmonės gaminamų produktų yra lokomotyvų padangos ir lengvųjų sunkvežimių, sedanų, sportinių bei sniegynais važinėjančių automobilių padangos. 2006 m. pab. Įmonė maždaug 99 % viso pelno gavo iš automobilių padangų verslo. 2006 m. įmonė maždaug 35 % ir 32 % visos pelno dalies gavo atitinkamai iš Šiaurės ir Pietų Amerikos bei Europos.

Šiek tiek istorijos

„Nankang Rubber Tire Corporation Ltd“ yra ilgiausiai veikiantis padangų gamintojas Taivane, kurio veiklą 1940 m. pradėjo grupelė inžinierių. Paremta japoniškų gamybos technologijų principais, ši įmonė tvirtai plėtėsi ir augo. Dvi šiai įmonei priklausančios gamyklos Taivane („Nankang“ ir „Hsinfung“) ir toliau gamina didžiausią dalį visų „Nankang“ gaminių. 2003 m. rugsėjį pradėjo veikti „Nankang“ gamykla Kinijoje. Tokia plėtra užtikrina masto ekonomiką ir „Nankang“ gaminių asortimento plėtrą ateityje.

Įmonė turi „Ford Motor Company's Q1“ pažymėjimą ir 1994 m. gavo ISO-9001 pažymėjimą. Šis padangų gamintojas kuria padangas tokiems prekės ženklams kaip „Geostar“, „Milestar“ ir „Provato“.

Pasaulinės rinkos

Šiandien „Nankang“ padangos eksportuojamos iš Taivano į daugiau kaip 100 pasaulinių rinkų. Padangos yra tiekiamos daugiau kaip 300 platintojų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje, Vidurio Rytuose ir Australijoje.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1636
peržiūrėti daugiau 20
iš 1636
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų