Pasirinkti filtrai

Nokian Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Nokian“ padangos – puikus pasirinkimas Šiaurės šalių gyventojams

Įmonė „Nokian“ įkurta 1898 m., tuomet jos pavadinimas buvo „Suomen Gummitehdas Oy“. Vis dėlto padangas gaminti ji pradėjo tik 1932m. Šio padangų gamintojos būstinė yra įsikūrusi Nokijoje, Suomijoje. Anksčiau „Nokian“ padangos Lietuvoje buvo vertinamos kaip suomių gamintojo padangos, tačiau siekdamas sutaupyti gamintojas didžiąją dalį gamybos perkėlė į Rusiją. Įmonės „Nokian“ pagrindinė akcininkė yra „Bridgestone Europe“.

Padangos, su kuriomis saugiai jausitės atšiauriausiomis oro sąlygomis

„Nokian“ padangos daugiausia skirtos Šiaurės Europos ir Rusijos rinkai. Įmonė specializuojasi žieminių padangų gamyboje, žieminės padangos sudaro apie 80 % įmonės parduodamų lengviesiems automobiliams skirtų padangų. Gaminant žiemines padangas sukaupta patirtis taip pat buvo pritaikyta ir universalių padangų gamyboje. Padangų gamintojas „Nokian“ yra gerai žinomas, jo pagamintos padangos „Nokian Allweather Plus“ puikiai tinka naudoti pačiomis įvairiausiomis oro sąlygomis. „Nokian“ nepakanka, kad jų sukurtos žieminės padangos gerai stabdytų ir būtų stabilios važiuojant apsnigta keli danga. Šiam gamintojui itin svarbus ir komfortas, t. y. skleidžiamas kuo mažesnis triukšmas ir kuo mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, kuris taip pat užtikrina minimalias kuro sąnaudas. Svarbu paminėti tai, kad „Nokian“ pirmieji įvedė sąvoką „tylios dygliuotos padangos“ ir parodė, kad ir žieminė padanga gali riedėti lengvai ir taupyti kurą.

Taupūs vairuotojai, kurių tikslas yra mėgautis visais „Nokian“ universalių padangų teikiamais privalumais, nenusivils pasirinkę vairuoti automobilį su šiomis padangomis; jie galės mėgautis nedidaliu pasipriešinimu riedėjimui ir sumažintomis kuro sąnaudomis. Nedidelis pasipriešinimas riedėjimui taip pat sumažins padangų skleidžiamą triukšmą, tad didės vairuotojų važiavimo kokybė.

Žieminės padangos lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams ir sunkiasvorėms mašinoms

Savo žieminėnmis padangomis garsėjanti „Nokian“ turi vienintelę pasaulyje nuolat veikiančią žieminių padangų bandymų bazę. Be to, tai vienintelis gamintojas, kuris visą dėmesį skiria pačioms sunkiausioms oro sąlygoms ir aukščiausiems klientų reikalavimams. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Nokian“ padangų, skirtų ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir sunkvežimiams, sunkiajai technikai.

Renkantis žiemines padangas svarbu atsižvelgti ir į kainą – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių vairuotojams. „Nokian“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų tikslas – tiekti jums „Nokian“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1202
peržiūrėti daugiau 20
iš 1202
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų