Pasirinkti filtrai

Pirelli Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Pirelli“ – ekologiškai švarios veiklos strategija

Padangų gamintojas „Pirelli“ užima penktą vietą pasaulyje pagal uždirbamas pajamas. Įmonė buvo įkurta 1872 m., šiuo metu jai priklauso 20 padangų gamyklų visame pasaulyje, „Pirelli“ veiklą vykdo daugiau kaip 160 šalių 4 žemynuose. Išlaikydama lyderio poziciją inžinerijos inovacijų srityje, įminė naudoja tik pačias pažangiausias padangų gamybos technologijas.

„ Pirelli“ veiklos kryptys

Šiandien „Pirelli“ padangų gamintojo vertė yra 2,27 mln. eurų, kasmet į naujų technologijų kūrimą bei plėtrą įmonė investuoja 3 proc. savo pajamų. Įmonė įkurta 1872 m. netoli Milano, per 146 metus „Pirelli“ ne daugiau kaip 1000 kv. metrų gamyklos su 40 darbuotojų tapo tarptautine korporacija, atradusia lyderės poziciją pasaulinėje rinkoje. Šiuo metu įmonė savo veiklą plėtoja 3 pagrindinėmis kryptimis, kurių pirmoji yra padangų gamyba („Pirelli Auto Tyres“), antroji – telekomunikacinių sistemų ir kabelių gamyba („Pirelli Cables and Systems“) ir galiausiai – nekilnojamasis turtas.

Šis padangų gamintojas pasižymi tuo, kad plėtoja ekologiškai švarios veiklos strategiją ir daug dėmesio ir finansavimo skiria tyrimams, nukreiptiems į šalutinio poveikio aplinkai, kurį sukelia padangų gamyba, mažinimą. „Pirelli“ gerai žinoma kaip socialiai atsakinga įmonė, siekianti aukščiausios kokybės paslaugas ir produktus – jos plėtojama technologija „Pirelli Eco“ siekia padėti mažinti kenksmingų medžiagų emisiją.

„ Pirelli“ ir automobilių sportas

„Pirelli“ padangos yra itin vertinamos automobilių sporto pasaulyje, 2011 –2013 m. Formulės 1 ir pasaulio supermotociklų čempionatų lenktynėse „Pirelli“ buvo vienintelis padangų tiekėjas. Pagrindiniai veiksniai, nulėmę aukštus „Pirelli“ pasiekimus, yra profesionalūs aukštos kvalifikacijos mokslininkų sprendimai ir tikslus reagavimas į rinkos poreikius bei pokyčius, tad atstovams visame pasaulyje „Pirelli“ gali pasiūlyti paklausiausias neprilygstamos kokybės prekes.

Ar ieškote aukštos kokybės padangų savo SUV ar bet kokiam kitam automobiliui? Tuomet „Pirelli“ gaminamos automobiliams skirtos padangos yra tinkamiausias sprendimas jums. Mūsų tikslas – jūsų mašinai pasiūlyti tinkamiausias padangas. „Pirelli“ gaminamų padangų kokybės ir kainos santykis yra tinkamiausias šio prekės ženklo gerbėjams visame pasaulyje, kurie „Pirelli“ renkasi dėl tos priežasties, kad pasitiki šiuo vardu.

Raskite tinkamiausias padangas savo automobiliui mūsų padangų kataloge pagal metų laiką, kuriuo ketinate važinėtis. „Pirelli Carr Tyres“ supranta jūsų vairavimo poreikius ir gamindami visų metų laikų padangas atsižvelgia į jūsų saugumą ir pasitenkinimą.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 3183
peržiūrėti daugiau 20
iš 3183
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų