Pasirinkti filtrai

Žemės ūkio padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Markė

Pardavėjas

Statyba

Žemės ūkio padangas internetu įsigykite pigiau

Jei esate ūkinininkas ir norite, kad jūsų turima technika puikiai veiktų ir ilgai tarnautų, labai svarbu pasirūpinti tinkamomis padangomis. Padangos yra itin svarbi techninė jūsų žemės ūkio technikos dalis, tad nenuostabu, kad norint jas įsigyti parduotuvėje, kuri prekiauja bendrosios paskirties padangomis, traktorių padangų rasti bus gana sunku. Dėl šios priežasties rekomenduojame jų ieškoti internetu. Kaip ir kalbant apie bet kokią kitą technologiją, tai procesas, kuris nepriklauso vien nuo informacijos apsikeitimo, ypač jei esate pirkėjas. Tokios technikos padangų pirkimas reikalauja specifinių žinių: padangų dydis, ratlankių dydis, bendras skersmuo, didžiausia keliamoji geba, padangų tipas (radialinės arba įstrižinės). Visa tai reikia apmąstyti renkantis tinkamiausiaus padangas savo žemės ūkio technikai.

Traktorių padangos ir jų tipai: kokio reikia jums?

Renkantis traktorių padangas svarbiausia yra apsispręsti, kokio tipo padangos traktoriams jums reikalingos. Ekspertai rekomenduoja rinktis radialines padangas, nes lyginant su įstrižinėmis jos suteikia žymiai didesnį vairavimo komfortą ir yra atsparesnės dėvėjimuisi, t. y. įsigijus tokias padangas jos tarnaus ilgiau. Tačiau tai, žinoma, atsilieps ir jūsų kišenei. Žemės ūkio technikos padangų kainos skiriasi taip pat, kaip ir skirtų lengviesiems automobiliams – jos priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir pageidavimų. Jei traktorius naudojate žemės ūkio darbuose ar kroviniams pervežti, neabejotinai rinkitės radialines padangas, nes jų protektorius pritaikytas važiuoti purvu ir dirbant laukuose, jos labai gerai vertinamos ir dėl to, kad važinėdami jomis sutaupysite nepalyginamai daugiau kuro. Kaip jau ir galima nuspėti, įstrižinės traktorių padangos yra pigesnės, jos paprastai naudojamos atliekant žemės ūkio darbus ir važiuojant trumpais atstumais neilgą laiką. Tačiau jos puikiai tinka vykdant miško darbus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsitės rinkti iš plataus padangų žemės ūkio technikai pasirinkimo: nuo traktorių iki kombainų padangų. Mes taip pat siūlome ir platų kainų pasirinkimą: nuo pačių pigiausių iki kiek brangesnių, kurios bus kokybiškesnės ir paprastai naudojamos didesniems traktoriams.

Padangos traktoriams: į ką atsižvelgti renkantis

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti padangų tiek už 100 eurų, tiek ir už 8000 eurų. Nuo ko priklauso toks kainos skirtumas? Tai gali priklausyti tiek nuo gamintojo, tiek nuo skirtingų ratų dydžių ir padangų pločio. Padangos mažam ir dideliam traktoriui, žinoma, kainuos ne tiek pat. Kuo didesnė jūsų žemės ūkio technikos transporto priemonė, tuo brangesnės bus ir jai skirtos padangos. Tačiau įtakos turės ir tai, kokį protektoriaus raštą pasirinksite, kokia jūsų padangos gumos kokybė ir koks yra apkrovos indeksas. Renkantis padangas būtina atsižvelgti į jų kokybę: venkite įsigyti neaiškios kilmės gaminės, nes tik kokybiški gaminiai jums suteiks akivaizdžios naudos. Apgalvokite, kokiai technikai pirksite padangas: žemės ūkio traktoriui, kombainui, miško technikai; sužinokite, koks yra tikslus ratlankių ir jiems reikalingų padangų dydis; koks yra jūsų traktoriaus galingumas (paprastai nurodomas gamintojo), kurį gali atlaikyti padanga; kokie yra greičio ir apkrovos indeksai.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1
iš 1
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų