Pasirinkti filtrai

Sunkvežimių padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Statyba

Kainų kategorija

Sunkvežimių padangos internetu – pigiau

Rasti tinkamas padangas sunkvežimiams yra gerokai sunkiau nei lengviesiems automobiliams. Nesunku pasimesti pasiūlymų gausybėje: sunkvežimių padangų pasiūla internete yra milžiniška, jų gausu įvairių dydžių, tad daugeliui vairuotojų kyla klausimas, kaip pasirinkti geriausias padangas? Tikriausiai nenustebsite sužinoję, kad padangos sunkvežimiams nėra vienodos. Kaip ir lengvųjų automobilių padangos, sunkvežimių padangos pasižymi pačiomis įvairiausiomis charakteristikomis.

Padangos sunkvežimiams: kaip išsirinkti?

Išsirinkti tinkamas sunkvežimių padangas yra ypač svarbu dėl to, kad nuo jų sukibimo su kelio danga ir kitų važiavimo charakteristikų priklausys ir žmonių, ir krovinių saugumas. Pasak ekspertų, sunkvežimių padangos dažnai atrodo identiškai, nors pagamintos skirtingų gamintojų ir jų paskirtis taip pat yra skirtinga. Tačiau tuo negalima apsigauti – nors padangos atrodo vienodos, įvairių sunkvežimiams skirtų padangų eksploatacinės savybės gali būti kardinaliai skirtingos. Viskas priklauso nuo ekonomiškumo, dilimo pobūdžio, ridos ir komforto. Padangos sunkvežimiams gali būti suskirstytos į keletą pagrindinių grupių: skirtas tarptautiniam transportui, kuriuo važiuojami ilgi nuotoliai; vidutiniam ir (arba) trumpų nuotolių vietiniam transportui, statybų transportui, bekeliui transportui, miesto transportui ir autobusams. Ant skirtingų sąstato ašių montuojamos padangos pasižymi tam tikrais skirtumais, nors jų gamyba ir medžiagos, iš kurių jos gaminamos, nesiskiria. Taip yra todėl, kad visos padangos atlieka skirtingas užduotis: vienos turi tik riedėti, kitos – gerai sukibti su kelio danga ir kreipti transporto priemonę, kitos turi būti komfortiškos, perduoti variklio galią ir t. t. Remiantis šiais eksploatavimo skirtumais, skiriasi skirtingų sunkvežimių padangų karkasai, joms naudojami gumos mišiniai ir protektoriaus raštai. Taigi ieškant sunkvežimių padangų svarbu atminti, jog svarbu ne vien dydis, bet ir tai, kuriai ašiai (priekinei, vedančiajai ar priekabos) padanga priklauso.

Sunkvežimių padangos pigiau – įsigykite internetinėje parduotuvėje „visos-padangos.lt“

Mūsų parduotuvėje rasite visų dydžių ir visoms sunkvežimio ašims skirtas sunkvežimių padangas pigiau. Naujomis padangomis sunkvežimiui ypač svarbu pasirūpinti artėjant žiemai, jei norite užtikrinti transporto priemonės saugumą ir komfortišką vairavimą. Nepamirškite, kad sunkvežimiams keliama daug reikalavimų, jie turi įveikti ilgas distancijas, gabenti sunkius krovinius ir neretai važiuoti tokiomis vietovėmis, kurios nepasižymi pačia geriausia kelio danga arba jos iš viso nėra. Renkantis sunkvežimiams skirtas padangas būtina atkreipti dėmesį į susidėvėjimą, slėgio paskirstymą ir pasipriešinimą riedėjimui. Atsižvelgdami į šiuos veiksnius pasirinksite kokybiškesnes padangas, kurios bus ne tik saugios vairuoti, bet ir sunaudos mažiau degalų važiuojant dideliais atstumais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje „visos-padangos.lt“ – sunkvežimių padangos pigiau. Naudodamiesi mūsų paprasta ir aiškia paieškos sistema galėsite pasirinkti iš plataus padangų sunkvežimiams asortimento. Viskas ko reikia, tai pasirinkti padangų tipą (vasarinės, žieminės ar universalios) ir jų matmenis, tai atlikus mūsų paieškos sistema nurodys šiuo metu mūsų parduotuvėje siūlomas žinomų ir patikimų gamintojų, tokių kaip „Bridgestone“, „Goodyear“ ir „Michelin“, padangas palankiomis kainomis.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 2
iš 2
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų