Pasirinkti filtrai

Uniroyal Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Papildomos Parinktys

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Padangos „Uniroyal“ – 130 metų patirties

„Uniroyal“ padangų gamintojo istorija prasidėjo prieš 130 metų kaip kaučiuko produktų gamybos verslas, išaugęs iki vieno iš padangų gamybos lyderių. Per pastaruosius 30 metų ši įmonė tapo žinoma kaip lietingomis oro sąlygomis važiuoti skirtų padangų gamintoja. Šio prekės ženklo filosofija yra pasiūlyti didžiausią saugumą važiuojant šlapia kelio danga. Tam, kad užtikrintų jūsų saugumą, „Uniroyal“ be perstojo atlieka mokslinius tyrimus ir kuria vis naujus būdus, kad „Uniroyal“ padangos būtų dar atsparesnės akvaplaningui. Esant 60 mph, „Uniroyal“ padanga išsklaido vandenį po 8 litrus per sekundę.

Vasarinės „Uniroyal“ padangos

  • „Rain Expert“ – skirtos kompaktiškiems automobiliams, kad geriau apsaugotų nuo akvaplaningo, suteiktų trumpesnį stabdymo kelią, didesnį saugumą kai reikia atlikti kritinį manevrą, ir ilgesnį naudojimo laiką.
  • „Rain Max 2“ – lengviesiems sunkvežimiams, kad geriau apsaugotų nuo akvaplaningo, suteiktų trumpą stabdymo kelią važiuojant šlapia ir sausa kelio danga, pagerintą valdymą ir stabilumą posūkiuose, ilgesnį naudojimo laiką.
  • „RainExpert 3“ – kompaktiškiems ir vidutinio dydžio automobiliams, suteikia didesnį saugumą ir mažesnį akvaplaningą, trumpesnį stabdymo kelią tiek važiuojant sausa, tiek ir šlapia kelio danga, mažą atsparumą riedėjimui važiuojant bet kokia kelio danga, kad būtų geresnė degalų ekonomija.
  • „RainSport 3“ – geresnis sukibimas posūkiuose, važiuojant šlapia kelio danga, didesnis atsparumas akvaplaningui, trumpesnis stabdymo kelias ir mažesnis triukšmas, kad važiuotumėte tyliau.
  • „Rallye 4x4 Street“ – skirtos SUV, kad būtų veiksmingesnės visomis oro sąlygomis, tiek važiuojant dengtu, tiek ir bekeliu keliu. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 534
peržiūrėti daugiau 20
iš 534
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų