Pasirinkti filtrai

Vredestein Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Vredestein“ padangos – išskirtiniai modeliai didelius lūkesčius turintiems vairuotojams

Olandijoje įsikūręs padangų gamintojas „Vredestein“ yra žinomas savo išskirtiniais gaminiais, kurie atitinka net pačius didžiausius vairuotojų lūkesčius. Ar tai būtų vasarinės, žieminės, ar universalios padangos, mūsų internetinėje parduotuvėje Visos-padangos.lt rasite milžinišką prekių pasirinkimą ir tikrai atrasite tai, ko ieškote savo automobiliui.

Važiuokite stilingai ir patogiai

Reiklūs klientai tai žino jau ilgą laiką: „Vredestein“ padangos atitinka visus saugumo ir komforto reikalavimus. Gamindama savo produktus, ši olandų įmonė dėmesį atkreipia ne vien į aukščiausios kokybės užtikrinimo saugiklius, bet ir didelį visų „Vredestein“ padangų suderinamumą su aplinka. Tokie padangų modeliai kaip vasarinės padangos „Ultrac Cento“, kurias gamina „Vredestein“, įtikins jus savo išskirtiniu dizainu ir minimalistinio stiliaus profiliu. Tai reiškia, kad stilingos padangos „Vredestein“ siūlo visišką komfortą ir puikų efektyvumą važiuojant tiek sausa, tiek ir šlapia kelio danga. Aukštos kokybės silicio protektoriaus junginys užtikrina gerą stabdymą, patogų važiavimą ir optimizuotą padangų struktūrą. Kryptinis griovelių modelis užtikrina tolygų ir greitą vandens nutekėjimą. Svarbu paminėti ir šoninius kampinius protektoriaus blokus, esančius žieminėse padangos, kurių dėka profilyje nesikaups sniegas.

Inovatyvumas ir aukšta kokybė

Padangų gamintojas „Vredestein“ jau ilgą laiką gamina itin populiarias ir mėgstamas padangas, parduodamas visame pasaulyje. Įmonė, įsikūrusi Nyderlanduose, Enschedės mieste, pasikliauja aukštos kokybės medžiagomis, tokiomis kaip aukštųjų technologijų kaučiuko junginys, ir gerai apgalvotu „Vredestein“ padangų profiliu. Pasižyminčias geru sukibimu, ypatingai švelniu važiavimu posūkiuose ir nuolatos optimizuojamu stabdymo efektyvumu, „Vredestein“ padangas mūsų ekspertai rekomenduoja visų kategorijų autompbiliams. Su jomis tikrai neliksite nepastebėtas.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 904
peržiūrėti daugiau 20
iš 904
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų