Pasirinkti filtrai

Yokohama Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Yokohama“ padangos – visiems metų laikams

„Yokohama“ padangos tiks esant visoms oro sąlygoms. Nepriklausomai ar tai yra vasara, žiema, važiuojate grįstu keliu ar lauko keliais. Japonų gamintojo „Yokohama“ platus asortimentas atitiks visų kategorijų transporto priemonių vairuotojų poreikius ir apims visas jiems reikalingas padangas.

Japoniška kokybė daugiau kaip 100 metų

Nuo 1917 m., kai įsteigtas „Yokohama“ padangų gamintojas, šis prekės ženklas plačiai žinomas dėl neprilygstamos kokybės gaminių. Kaip antras didžiausias padangų gamintojas Japonijoje ir septintas visame pasaulyje, „Yokohama“ gamina padangas devyniose gamyklose Japonijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Beveik 18 000 darbuotojų užtikrina, kad „Yokohama“ padangos atitiktų joms keliamus pačius aukščiausius kokybės standartus. Įmonės centruose atliekami išsamūs testai, kuriais išbandomas padangų saugumas, rida ir stabdymo veiksmingumas. Šis japonų padangų gamintojas yra žinomas dėl savo naudojamų inovacijų. Tad „Yokohama“ padangų gamintojas buvo vienas iš pirmųjų automobilių padangų gamintojų, pristačiusių asimetrišką protektoriaus raštą.

Platus produktų pasirinkimas visiems poreikiams

„Yokohama“ padangų asortimentas susideda iš daugelio skirtingų tipų padangų. Be vasarinių ir žieminių padangų, skirtų keleiviniams automobiliams ir bekelėms transporto priemonėms, į jį įeina padangos sunkvežimiams, lenktyninės padangos ir statybos transporto priemonių padangos. Lentyninės padangos „Yokohama“ šiuo metu apima tokias lenktyninių padangų serijas kaip „ADAC GT Masters“, „Formula 3“ arba „Fia World Touring Car Championship“. Atlikus ADAC vasarinių padangų bandymą 2012, buvo galima įsitikinti puikiais „Yokohama“ padangų rezultatais. Energiją taupantis modelis „AE-01“ geriausiai pasirodė važiuojant sausu paviršiumi, o „Yokohama C drive 2“ laimėjo esant šlapiai kelio dangai. Žieminės padangos „W.drive“ nuolatos pasiekia gerų rezultatų.

Inovatyvios technologijos ir puikus kokybės užtikrinimas suteikia „Yokohama“ galimybę į rinką tiekti aukštos kokybės padangas, pasižyminčias puiku vairavimo komfortu ir dideliais saugumo standartais.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 1891
peržiūrėti daugiau 20
iš 1891
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų