ES padangų etiketė

2012 m. Lapkričio 1 d. Prasidėjus energijos vartojimo efektyvumo veiksmų planui, ES padangų ženklas buvo pradėtas naudoti. Nuo šiol motorinių transporto priemonių padangos turi šį ženklą Europos Sąjungoje ir informuoja apie degalų suvartojimą, sukibimą su šlapia danga ir atitinkamo produkto triukšmo klasifikavimas. Mes sukūrėme Jums visą reikalingą informaciją.

Padangos etiketė yra padalinta į tris skirtingas kategorijas, kurios vertinamos atskirai.

1. Atsparumas riedėjimui

Padangos pasipriešinimas riedėjimui tiesiogiai įtakoja jūsų automobilio degalų sąnaudas. Kuo mažesnis pasipriešinimas riedėjimui, tuo mažiau degalų jūs sunaudojote. Geriausias šios kategorijos reitingas yra raidė "A", kurios spalva yra žalia, o raudona "G" yra silpniausia. Raidė "D" nėra priskirta. Nuo A iki G suvartojimas padidėja 0,1 l, o kiekviena 100 km raidė.

2. Šlapia rankena

Naudojant sukibimą su šlapia danga, vertinamas stabdymo kelias ant šlapių kelių. Reitingas eina nuo žalia "A" iki raudonos "G". Tačiau raidės "D" ir "G" šiuo metu nėra priskirtos. Įvertinimas grindžiamas 80 km / h greičiu. Nuo A iki F stabdymo kelias didėja su kiekviena raidė.

3. Triukšmo emisija

Triukšmo emisija yra triukšmo tūris, kurį padanga gamina važiuojant. Pateikiama absoliuti decibelo vertė. Vertės skirstomos į tris vertinimo klases, kurios iliustruojamos ausimis dešinėje. Kuo juodesnės linijos, tuo garsiau padanga. Nuolatinis garsas viršija 80 decibelų gali sukelti sveikatos sutrikimus.

Grįžti į viršų