Pasirinkti filtrai

Cooper Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Cooper “ padangos – 100 metų patvirtinta kokybė

Įmonė „Cooper Tire & Rubber Company“ kaučiuko produktus gamina ir teikia rinkai nuo 1926 m., nors įmonę Johnas F. Schaeferis ir Claude’as E. Hartas įkūrė dar 1914 m. Šis amerikiečių padangų gamintojas yra įsikūręs Ohajo valstijoje, Findlay mieste. Tarp pasaulio padangų gamintojų ši įmonė užima 9-tą vietą, visame pasaulyje puikiai žinomos jos gaminamos lengvųjų automobilių, sunkvežimių, visureigių, motociklų ir furgonų padangos bei kameros, automobilių hermetikai ir žarnos. Europoje itin garsi šio gamintojo padangų serija, skirta visureigiams.

„ Cooper“ padangas vertina ne tik eiliniai vartotojai bet ir garsūs sportininkai

„Cooper“ sukurta „Discoverer“ padangų serija sulaukė itin didžiulės sėkmės: jos pasižymi puikiomis charakteristikomis vairuojant pačiomis sudėtingiausiomis ir įvairiausiomis sąlygomis: nuo kelių, kurie yra itin sunkiai pravažiuojami, iki tikrų sniego ir smėlio dykumų. Jos itin išgarsėjo ir buvo pamėgtos garsių sportininkų po puikaus pasirodymo sudėtingiausiose pasaulio ištvermės lenktynėse „Dakaras 2010“: jungtinė komanda „Toyota Coopertires Team“, kuri važiavo visureigiu „Toyota Land Cruiser“ su „Cooper Discoverer STT“ padangomis, laimėjo prizinę vietą.

Be to, „Cooper“ padangų gamintojas visame pasaulyje žinomas dėl keleto atradimų, padariusių didžiulę įtaką padangų industrijai, ir unikalių rinkodaros sprendimų. Savo naujoms sezoninėms padangoms „Cooper“ pasirinko įspūdingą marketingo strategiją – įmonė susitarė su automobilių gamintojais, kad automobiliai, kuriems pasirinktos išskirtinės naujosios „Cooper“ padangos, šioms padangoms gautų amžiną garantiją.

Padangos „Cooper“ ir technologinė pažanga

„Cooper“ padangos ir jų gamybos technologija pritaikomos prie vis didėjančių vartotojų poreikių, tad įmonės nuolatos siekia aukščiausių kokybės ir saugumo standartų bei nuolat plėtoja savo gamybos technologijas. Šia, amerikiečių padangų gamintojui priklauso trys technologiniai centrai skirtinguose žemynuose, kurių pirmasis, kartu su bandymų laboratorija, įkurtas dar 1966 metais. Šiuo metu šis bandymų centras yra tapęs didžiuliu padangų bandymo poligonu, kuriam konsultacijas teikė net NASA mokslininkai.

Padangos į Europos rinką tiekiamos iš trijų gamybos centrų, kurie įkurti JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Serbijoje. Šiuo metų padangų gamintojas „Cooper“ gamina padangas, kurių pavadinimai yra: „Cooper“, „Roadmaster“, „Dean“, „Mastercraft“, „Avon“, ir „Starfire“, tačiau bendras šios įmonės siūlomų modelių ir modifikacijų skaičius perkopia 300. Europoje populiariausios yra „Cooper“ ir „Starfire“ padangos. Jos gaminamos Serbijoje yra pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, tad jau spėjo sulaukti pripažinimo ir Lietuvoje.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 512
peržiūrėti daugiau 20
iš 512
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų