Pasirinkti filtrai

Mitas Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Mitas“ padangos: visureigiams ir motociklams

Čekijoje įsikūręs padangų gamintojas „Mitas“ savo veiklą pradėjo 1933 m., šios įmonės pavadinimas tuomet buvo „MITAS Praha“. 1947 m. įmonė pakeitė pavadinimą ir tapo žinoma dabartiniu pavaidnimu „Mitas“. Šis padangų gamintojas tuomet ėmė populiarėti dėl savo naudojamos pažangios technikos. „Mitas“ gamina padangas, kurios yra skirtos dviračiams ir motociklams, tačiau ši įmonė taip pat specializuojasi ir yra svarbi gamintoja visureigiams skirtų padangų srityje.

„ Mitas“ padangų gamintojas: tradicija, pagrįsta moksliniais tyrimais ir plėtra

„Mitas“ pasižymi plačiu platintojų tinklu, tad jo populiarumas tarp motociklams skirtų padangų gamintojų sparčiai auga. Be to, šio gamintojo padangos naudojamos daugelyje kitų sričių: žemės ūkyje, statybose, transportiniams automobiliams, sunkvežimiams, visureigiams ir motociklams bei lengviesiems automobiliams. Visos „Mitas“ motociklams skirtos padangos yra gaminamos Europoje.

Tai tradicinis padangų gamintojas, kuris didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams ir produktų plėtrai. „Mitas“ dėmesys inovacijoms padėjo užsitarnauti antrąją vietą tarp didžiausių Europos visureigiams skirtų padangų gamintojų. Šis padangų gamintojas šiuo metu valdo penkias gamyklas: vieną Čarlzsityje, JAV, ir keturias Europoje. Nauja gamykla Otrokovicėje, Čekijoje, kuri buvo atidaryta 2013 m., gamina aukščiausios kokybės radialines padangas žemės ūkio paskirties transport priemonėms, kurios yra eksportuojamos į įvairias šalis visame pasaulyje. Dauguma „Mitas“ padangų istoriškai prekiaujama kontinentinėje Europoje, skaičiuojama, kad maždaug 86 proc. visų padangų gamintojo „Mitas“ pagaminamų padangų yra pristatomos klientams Europoje.

Vis dėlto įmonė yra pasiryžusi išplėsti savo verslą visame pasaulyje. Vienas iš pagrindinių tikslų buvo įsteigti gamyklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, greta JAV ūkininkų ir originalios įrangos gamintojų (OEM) klientų, nes JAV žemės ūkio sektorius yra itin didelis ir konkurencingas, o taip pat pasižymintis didelėmis plėtros ir augimo galimybėmis. „Mitas“ gamyklos Čarlzsityje dėka, „Mitas“ tapo trečiuoju radialinių žemės ūkio paskirties padangų gamintoju JAV, kur šias padangas gamina nuo pat 2012 metų.

Įdomūs faktai:

  • „Mitas“ yra svarbus radialinių žemės ūkio padangų tiekėjas naujiems traktoriams ir kombainams, kurie gaminami tokių pasaulinio garso įmonių kaip „ John Deere “, „ Case New Holland “, „ Claas “ ir AGCO gamyklos Europoje.
  •  „Mitas“ reguliariai pripažįstamas pasaulio lyderių suteikiamais apdovanojimais kaip geriausiais tiekėjas.
  • Vienas iš keturių naujų traktorių ir derliaus nuėmimo mašinų Europoje yra „apaunamas“ „Mitas“ pagamintomis padangomis.
  • „Mitas“ yra svarbiausias kombainų padangų tiekėjas Europoje.
  • Remiantis rinkos dalies duomenimis, „Mitas“ yra pirmaujantis radialinių ir kryžminių žemės ūkio padangų tiekėjas Europoje. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 658
peržiūrėti daugiau 20
iš 658
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų