Pasirinkti filtrai

Debica Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Debica“ padangos paremtos lenkiška padangų gamybos tradicija

„Debica“ yra didžiausias Lenkijos padangų gamintojas, šias padangas gaminantis to paties pavadinimo mieste. Ši įmonė priklauso koncernui „Goodyear“. Padangos „Debica“ yra siejamos su kokybe už prieinamą kainą. Nuo 1939 m. „Debica“ padangų gamintojas daugiausia gamina padangas, skirtas lengviesiems automobiliams ir furgonams. Tačiau „Debica“ prekės ženklo padangos, skirtos žemės ūkio ir statybos transporto priemonėms taip pat yra puikiai žinomos ir eksportuojamos į daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

Spartus „Debica“ prekės ženklo augimas ir technologinis tobulėjimas

Šiuo metu įmonė „Debica“ užima lyderės poziciją Lenkijos padangų rinkoje, joje dirba beveik 3000 darbuotojų. Kaip jau minėta anksčiau, 1955 m. didžiąją įmonės akcijų dalį (66 proc.) įsigijo „Goodyear & Rubber Company“ ir nuo tada „Debica“ tik augo. Šiuo metu „Debica“ priklauso trečias didžiausia verslo dalis pasaulyje ir didžiausia grupės verslo dalis Europoje. Be to, „Goodyear“ įmonei suteikia naujas technologijas ir reikalingus finansinius išteklius. Spartus viso to rezultatas yra aukštesnės kokybės padangos. Todėl „Debica“ šiuo metu yra Lenkijos rinkos lyderis ir vis sparčiau plečiasi į kaimynines Europos valstybes. Nors šio prekės ženklos padangos priklauso mažesnės kainos segmentui, padangos „Debica“ suteikia gerą kokybę. Dėl šios priežasties šios įmonės gaminiai dažnai pasirenkami pradiniam naudojimui. 2007 m. „Debica“ padangų gamintojas investavo 100 mln. dolerių į technologijas, skirtas gaminti itin aukštos kokybės padangas. „Debica PASSIO“ yra geras tvirtų ir nebrangių vasarinų padangų pavyzdys. Protektoriaus dizainas užkerta kelią akvaplanavimui, o gumos mišinys suteikia gerą sukibimą kompaktiškoms ir vidutinės klasės transporto priemonėms.

Geros sezoninės ir žieminės padangos

„Debica“ žieminės ir visų metų laikų padangos gaminamos puikios kokybės. Kainų intervalas apima žemesnį ir vidutinį segmentą. „Debica NAVIGATOR 2“ tarnauja kaip visų metų laikų padangų modelis. Ypatingas jo gumos mišinys užtikrina puikius rezultatus net tuomet, kai važiuojama šlapia kelio danga arba ant ledo. Elegantiškas dizainas taip pat prisideda prie geresnio ir patogesnio automobilio vairavimo.

Įmonė „Debica“ taip pat pirmauja ir plieniniams sunkvežimiams, bekelėms, žemės ūkio paskirties mašinoms ir kt. skirtų gaminių rinkoje. Visi prekės ženklo „Debica“ gaminiai atitinka tarptautinius reikalavimus ir standartus. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 253
peržiūrėti daugiau 20
iš 253
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų