Pasirinkti filtrai

Federal Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Federal“: neteršiančios aplinkos ir pažangios padangos

„Federal“ padangų gamintojas yra įsikūręs Taivane ir tikriausiai jau žinomas daugeliui asmenų, kurie ir nėra niekaip susiję su automobiliais ar padangomis. „Federal“ prekės ženklas yra tapes bendriniu daiktavardžiu, apibūdinančiu aukštą kokybę, nes šis padangų gamintojas jau daugelį metų džiaugiasi aukštais pasiekimais itin konkurencingoje automobilių ir padangų rinkoje. „Federal“ padangos tiks tiems vairuotojams, kurie mėgsta remtis senais gerais išbandytais ir patvirtintais gaminiais.

Išbandyta ir patvirtinta padangų kokybė

„Federal“ padangų gamintojas yra glaudžiai susijęs su įmone „General Motors“. „General Motors“ anksčiau visiems savo pagamintiems automobiliams rinkdavosi tik „Federal“ padangas. Tačiau šiuo Taivano padangų gamintoju pasikliauja ne tik ši amerikiečių automobilių gamybos įmonė – „Federal“ padangas ir toliau reguliariai savo gaminamiems automobiliams renkasi „Ford“. „Federal“ siūlo labai didelį pačių įvairiausių padangų pasirinkimą: nuo labai plačių, iki siaurų, didesnio ir mažesnio dydžio, skirtų tiek lengviesiems automobiliams, tiek SUV, važinėtis sunkiai pravažiuojamais keliais. Šios padangos „Federal“ yra ne tik labai kokybiškos, bet ir itin patrauklios savo nepriekaištinga išvaizda. Jos patenkins visus jūsų poreikius, nepriklausomai nuo to, ar norėsite greitai važinėti greitkeliuose, ar traukti į ekstremalias trasas.

„Federal“ padangos išsiskiria itin gera sukibimu važiuojant drėgna ir sausa kelio danga bei nepriekaištingai veikia posūkiuose. Šiose padangos naudojamas patobulintas gumos junginys, tad jos riedės dar tyliau, o tai padidins vairavimą komfortą. Šiomis padangomis bus itin patogu važinėti net ir gana dideliu greičiu, o jei važiuosite lėtai ir tolygiai, tuomet padangos tarnaus ilgai ir išliks kokybiškos. 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 44
peržiūrėti daugiau 20
iš 44
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų