Pasirinkti filtrai

Gripmax Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Gripmax“ padangos: pranašesnės padangos pagal Europos vartotojų poreikius

Prekės ženklas „Gripmax“ įsitvirtino kaip pažangių padangų gamintojas, atitinkantis Europos, Pietų Amerikos, Vidurio Rytų, Azijos ir Australijos vairuotojų poreikius. „Gripmax“ padangos pasižymi unikaliu dizainu ir konstrukcija, jos gaminamos iš geriausių medžiagų pagal pačias naujausias ir pažangiausias technologijas bei gamybos procesus. „Gripmax“ komanda sunkiai dirba, kad užtikrintų platų dydžių pasirinkimą ir nepriekaištingą konstrukcijos bei kokybės kontrolės sistemų veikimą.

Unikalūs padangų raštai ir konstrukcijos

„Gripmax“ padangų gamintojas pats kuria unikalius padangų raštus ir jų kostrukcijas, o gamyboje naudoja tik pačios aukščiausios klasės produktus ir aukštąsias inžinerines technologijas. „Gripmax“ į rinką tiekia kokybiškas įvairioms kelio dangoms skirtas padangas, šio prekės ženklo gaminiai yra puiki alternatyva renkantis biudžetines SUV arba padidinto pravažumo automobilių padangas. „Gripmax“ yra patikimas ir visame pasaulyje žinomas padangų gamintojas, ypatingą dėmesį skiriantis SUV / 4x4 segmentui. Padangos „Gripmax“ pasižymi labai geromis pravažumo savybėmis, jų itin didelis komforto lygis bei jos yra ilgaamžės. Vairuotojai gali rinktis iš šio prekės ženklo padangų, skirtų lengviesiems automobiliams, visureigiams, komerciniam transportui, prabangiems automobiliams. Be to, rasite vasarinių, žieminių, universalių ir dygliuotų šio prekės ženklo padangų.

Renkantis padangas svarbu atsižvelgti ir į kainą – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių vairuotojams. „Gripmax“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų tikslas – tiekti jums „Gripmax“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 532
peržiūrėti daugiau 20
iš 532
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų