Pasirinkti filtrai

Kleber Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

Kainų kategorija

„ Kleber“ padangų gamintojas ir jo siūlomi gaminiai

Įmonė „Kleber“ garsėja aukštos kokybės padangomis, skirtomis visiems metų laikams. Plėtodamas aukštąsias technologijas, šis padangų gamintojas nenustoja tobulint savo gaminamų produktų. Daugelis vairuotojų pasikliauja „Kleber“ padangų prekės ženklu.

„ Kleber“ padangos ir jų asortimentas

Prancūzų prekės ženklas „Kleber“ buvo įkurtas 1910 m., po metų buvo pagaminta ir į rinką pristatyta pirmoji padanga. „Kleber“ padangų gamintojas žengia koja kojon su naujovėmis ir nepaliauja tobulinti savo gaminamų ir į rinką tiekiamų produktų. Šiuo metu „Kleber“ padangų gamintojas priklauso vienam didžiausių visame pasaulyje padangų gamybos prekės ženklų „Michelin“.

Automobiliams skirtos padangos „Weisser Bär“ buvo pirmosios į rinką tiekiamos žieminės padangos. Be to, „Kleber“ pagamino pirmąsias padangos su viduje esančia kamera bei pirmąsias homologuotas padangas, skirtas „Renault Twingo“ automobiliui. Prekės ženklas „Kleber“ per praėjusius 15 metų ženkliai patobulino savo padangų gamybos linijas, nuolatos naudoja pačias pažangiausias technologijas ir vairuotojams tiekia tik itin kokybiškas patvarias padangas už prieinamą kainą. „Kleber“ padangos susideda iš šių modelių: vasarinių padangų „Kleber Citilander“, „Kleber Dynaxer“, „Kleber Hydraxer“, „Kleber Kapnor“, „Kleber Krisalp“, „Kleber Protectis“, „Kleber Quadraxer 2“, „Kleber Transalp“, „Kleber Transpro 50“, „Kleber Viaxer“; žieminių padangų „Kleber Kapnor 5“, „Kleber Krisalp HP2“, „Kleber Krisalp HP3“ ir universalių padangų „Kleber Quadraxer 2“ ir „Kleber Transpro 4S“, kurių visas galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje Visos-padangos.lt už pačią geriausią kainą.

„Kleber“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau, nes mes siūlome patį geriausią tiekėjų ir gamintojų pasirinkimą. Padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį, mūsų svetainėje galėsite lyginti kainas atsižvelgdami į pageidaujamus reikalavimus. Rinkitės iš plataus vasarinių, žieminių, visų sezonų ir kt. padangų asortimento. Mūsų tikslas – tiekti jums „Kleber“ padangos pigiau! 

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 610
peržiūrėti daugiau 20
iš 610
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų