Pasirinkti filtrai

Laufenn Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė

Rodyti visus

ES ženklinimas


iki

Vidutinė Bandymų Peržiūra

iki

„ Laufenn“ padangos – patikima kokybė ir aptarnavimas

Naujas prekės ženklas „Laufenn“ priklauso bendrovei „Hankook Tire“, pasirinkę padangas „Laufenn“ galėsite mėgautis patikima kokybe ir aptarnavimu. „Laufenn“ padangos kuriamos remiantis tiriamaisiais vystymo ir plėtros darbais bei produkcija, o šis procesas užbaigiamas aukštos kokybės klientų aptarnavimu, kuriam taikoma padangų gamintojo „Hankook Tire“ strategiją atitinkanti garantija.

Padangos „Laufen“: išskirtinė „Hankook“ koncerno linija Vokietijos rinkai

Puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčios padangos, atitinkančios aukštus saugumo ir kokybės reikalavimus, daugiausia gaminamos naujausioje „Hankook“ padangų gamykloje, kuri įsikūrusi Vengrijoje. Kita jų dalis – gamykloje Indonezijoje. Visi šio prekės ženklos pagaminti padangų modeliai pasižymi ypatingu patogumu ir tinka eksploatuoti tiek miesto gatvėse, tiek greitkeliuose. Šios padangos yra sukurtos specialiai Europos rinkai, tad patenkins net pačių reikliausių vairuotojų poreikius bei lūkesčius.

Šis prekės ženklas pasižymi strategija, kurios tikslas yra patenkinti skirtingus klientų poreikius, tad „Laufenn“ prekės ženklo padangos yra itin aukštos kokybės ir tinka naudoti esant bet kokioms oro sąlygoms. Tikslinis „Laufenn“ vartotojas yra asmuo, vertinantis geriausias padagų savybes, kokybę ir stilių. Šis „Hankook“ naujasis prekės ženklas pabrėžia bendrovės viziją siekti plėtros pasaulinėje automobilių rinkoje.

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 492
peržiūrėti daugiau 20
iš 492
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų