Pasirinkti filtrai

Marshal Padangos

Filtruoti pagal:

Atviri filtrai

Indeksas

Kaina

iki

Markė


Rodyti visus

ES ženklinimas

iki

Pardavėjas

Papildomos Parinktys

Statyba

Kainų kategorija

„ Marshal“ – sėkmingas plėtros kelias

Prekės ženklas „Marshal“ buvo įkurtas 1960 m. Pietų Korėjoje. Šio prekės ženklo padangos parduodamos visame pasaulyje, įskaitant Vokietiją, Australiją ir Italija. Jungtinėje Karalalystėje, kuri yra pati didžiausia padangų gamintojo „Marshal“ rinka, šias padangas platina „Bond International“, vienas didžiausių didmeninės prekybos atstovų šalyje. „Bond International“ padangų gamintojo „Marshal“ padangas platina jau nuo 1990 m., jos yra pripažintos tiek mažmeninės prekybos atstovų, tiek ir pačių vairuotojų.

Trumpai apie padangų gamintoją

„Marshal“ padangų gamintojas priklauso įmonei „Kumho Tyre Co. Ltd.“ – tai aukštos kokybės padangas gaminanti kompanija, kuri į viso pasaulio rinkas tiekia aukštos kokybės inovatyvias padangas. „Kumho“ turi daugiau kaip 50 metų patirtį padangų gamybos rinkoje ir savo sėkmingos plėtros kelią ji pradėjo nuo Pietų Korėjoje įsikūrusios mažos įmonės, anksčiau pagamindavusios tik 20 padangų per dieną. Šiandien ji yra pasaulyje pripažinta padangų gamybos gigantė, užimanti 9-tąją vietą tarp didžiausių pasaulio padangų gamintojų. Šios įmonės tikslas yra užtikrinti nepriekaištingą produktų saugumą ir jų veiksmingumą klientams visame pasaulyje. Šiam padangų gamintojui priklauso tokie padangų prekės ženklai kaip „Admiral“, „Marshal“, „Kumho“ ir „Zetum“.

Daugelis „Marshal“ produktų yra sukurti ir pritaikyti specialiai Europos rinkai Birmingame įsikūrusiame Europos techniniame centre.

„ Marshal“ padangos, jų gamybos technologijos bei asortimentas

„Marshal“ padangų asortimentas yra labai platus ir apima padangas visų tipų transporto priemonėms nuo lengvųjų automobilių iki sunkiasvorių sunkvežimių. Padangų gamintojas vartotojams nuolatos pristato naujus produktus, sukurtus remiantis inovatyviausiomis padangų gamybos technologijomis, atsižvelgdamas į vis besikeičiančius rinkos poreikius.

Prekės ženklui „Kumho“ priklauso septynios padangų gamyklos, iš kurių trys yra Pietų Korėjoje, trys Kinijoje ir viena Vietname. Be to, šiai įmonei priklauso ir penki mokslinių tyrimų bei plėtros centrai Korėjoje, Vokietijoje, Kinijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijos ir Jungtinėje Karalystėje. Verta paminėti tai, kad šis padangų gamintojas pagamina beveik 60 milijonų padangų per metus, o savo produkciją eksportuoja į 180 pasaulio valstybių.

„Marshal“ padangos apima šio asortimento padangas: vasarines, žiemines, universalias, dygliuotas, lengviesiems automobiliams, visureigiams, sunkiajam transportui, komerciniam ir žemės ūkio paskirties transportui.

Renkantis padangas svarbu atsižvelgti ir į kainą – tai vienas pagrindinių klausimų, kylančių vairuotojams. „Marshal“ padangas mūsų svetainėje Visos-padangos.lt rasite pigiau. Mes padėsime rasti gaminius bei tiekėjus, siūlančius geriausią kainos ir kokybės santykį. Mūsų tikslas – tiekti jums „Marshal“ padangos pigiau!

Palyginkite iki 4 gaminių:

iš 424
peržiūrėti daugiau 20
iš 424
Tai yra mokama reklama
Grįžti į viršų